Folkreiss/Autokross: Folkreisā pāri 30, kross kapitulē

Viesturs Saukāns  25.02.2011 17:05 6

Sestdienas Biķernieku Folkreisa Ziemas kausa 5. posmam pieteikušies vairāk nekā 30 dalībnieki, turklāt ļoti iespējams, ka pēdējā brīža brīnums uz starta var izlikt favorītu pulkā iekļaujamos Artūru Vecgaili un Mārtiņu Lapsu, kuri cenšas reanimēt vēl vienu garāžā atrasto VW Golf II. Iespējams, no redzamā saraksta uz starta tomēr neredzēsim Vladislavu un Ivanu Bergmaņus. Savukārt sākotnējās baumas, ka uz starta netiks arī Dāvis Tobiass un Eliss Dukaļskis, neapstiprinājās — piektdien sakārtoti šo braucēju automašīnas dokumenti.

Tikmēr sliktas ziņas autokrosa klases sakarā — tā vietā, lai rindas papildinātos, pieteiktie dalībnieki atteikušies no starta Rīgā.

 • Patriots

  Ziemas kausa izgāšanās autokrosā būtu vēl pusbēda, bet strauji tuvojas vasaras sezona, kurā būs līdzīgas problēmas ar dalībnieku skaitu. Šodien vēl jo vairāk esmu pārliecināts, ka vienīgā iespēja saglābt Latvijas čempionātu, ir klašu apvienošana. Tas jādara tūlīt, nekavējoties, ne vēlāk, kā mēnesi pirms čempionāta sākuma!
  Krosa padome, lūdzu, reaģējiet un rīkojieties izlēmīgi, nevis gaidiet brīnumus!

  • Kostiks

   nu ja šītā paniku cels, ta aizbiedēs visus, pat tos, kas apsver glābt krosu

 • Misters X

  Tatad iznak,ka krosa klase vispar nebus Bikerniekos?

 • Andris

  Kā ir tā ir ar krosistiem…. nezinu kāda ir federācijas un krosistu saskaņa un viedokļu apmaiā, bet viens ir skaidrs folkreisam vasaraa būs pretējas problēmas uz kādu posmu var būt tik daudz dalībnieku ka būs grūti noorganizēt sacensības vienā dienā :)

  • juris

   Kaada probleema… Mauks divdienniekus! ;)

   • Lācis

    būs ballīte ;) Esmu tikai par divdienniekiem ;) Tad jau arī būs jēga ņemt metināmo līdzi ;)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms, Abū Dabī, AAE

Yas Marina trase, 05.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis
-Reinis Nitišs

AUTOCROSS.LV ATBALSTA