Folkreiss/Autokross: Folkreiss sāk Zilākalnā, krosa braucējiem treniņu iespēja

Viesturs Saukāns  26.04.2011 21:15 0

Nākamnedēļ, 8. maijā Valmierā, Zilākalna autotrasē startēs LAF Folkreisa Vasaras kausa izcīņa, kas vienlaicīgi būs arī Vidzemes kausa pirmais posms. Tāpat uz sacīksti aicināti arī autokrosa braucēji apvienotajā 1600, 2000 Super, Open un VAZ Klasika klasē, lai cīnītos par Zilākalna autotrases kausu.
Ideju Zilākalnā rīkot folkreisa sacīkstes realizē viens no folkreisa braucējiem valmierietis Roberts Plūme. Jau sakārtotas gandrīz visas formalitātes, arī trase jau šobrīd gandrīz pilnīgā gatavībā.
Ar šo posmu startēs folkreisa vasaras sezona, kurā kopumā paredzētas 11 dažāda statusa sacensības. Vasaras kausa izcīņa, kas ir folkreisa galvenais vasaras seriāls, sastāvēs no pieciem posmiem – Valmierā, Ropažos, Vecpilī, Jēkabpilī un Bauskā. Tāpat gan šo posmu ietvaros, gan atsevišķi tiks aizvadītas reģionu cīņas – Vidzemes, Zemgales, Kurzemes un Latgales kauss.
Autokrosa braucēji tiek laipni aicināti uz jebkuru no šiem posmiem, sākot jau ar Zilākalna trases cīņām. Tas kalpotu gan kā papildu izrāde skatītājiem, gan treniņu iespēja sportistiem.
Autocross.lv sadaļā „Aktuāli” publicēts Zilākalna sacīkstes nolikums un pieteikuma veidlapas gan folkreisa, gan krosa ieskaitei. Pieteikšanās termiņš – 3. maijs.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 09.09.2017. Čempionu autokross LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 12. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - ČK/KKK Dalībnieki FR (44) Dalībnieki ČK/KKK (29) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS! (52)