Folkreiss/Autokross: Intriga: vai un kā tiks apturēts Rūdolfs Bogens?

Viesturs Saukāns  19.07.2012 12:34 10

LAF Folkreisa Vasaras kausa ceturtais posms sestdien norisināsies sporta kompleksā Mūsa. Turpat arī treniņsacīkste salonautmašīnu krosa klasei, kā arī Latvijas bērnu čempionāta posms Beta bagiju klasē. Folkreisa lielais jautājums – vai līderim Rūdolfam Bogenam ļaus uzvarēt ceturtajā sacīkstē pēc kārtas un, kādas būs metodes, lai cēsinieku apturētu?

Rūdolfs Bogens (Cēsis, Autosporta Nākotne) aizvadījis perfektus iepriekšējos posmus Popē, Vecpilī un Brenguļos, neciešot zaudējumus ne tikai A finālos, bet pat kvalifikācijās. Sportists, kurš pērn vēl juniora vecumā (folkreisā – 21 gads) debitēja sacīkstēs, šobrīd kļuvis par neapstrīdamu līderi.

Mūsas trase ir ātra, tāpēc Bogenam kā lieliskas tehnikas gatavotājam ir visas izredzes turpināt panākumu sēriju. Lai gan konkurence, kā ierasts, būs milzīga (30 pieteikumu), kuluāros runā par citiem veidiem, kā Rūdolfu apturēt. Pastāv iespēja, ka tiks iedarbināts folkreisa noteikumos paredzētais automašīnu pirkšanas process un līdera spēcīgā tehnika tiks iegādāta par fiksēto samaksu – 950 eiro. Šāds pavērsiens gan neapturētu centienus pēc ceturtās uzvaras, jo potenciālie pircēji pie mašīnas tiktu tikai pēc aizvadītas sacīkstes.

Kā ierasts, kolektīvs, kas varētu apturēt Bogenu, ir visai plašs, turklāt ar spēcīgiem papildinājumiem. Klasiskie favorīti – Renārs Ēķis, Raivis Riekstiņš, Mārtiņš Starks, Artūrs Bāriņš, Rihards Dainis, Sandis Džeriņš. Tomēr cīņai pievienojas savulaik pirmās folkreisa uzvaras guvušais Juris Sirko, atgriežas pērn vienīgo folkreisa sacīksti aizvadījušais un uzvarējušais Edijs Sloka un citi…

Uz sacīksti pieaicināta ar autokrosa klase – iespēju trenēties nedēļu pirms Latvijas čempionāta posma Priekulē izmantos 1600 klases braucēji Mareks Tauriņš, Andis Kļava un Jānis Pūga, bet regulāri Mūsā kausa izcīņās spēkošanos aizvada arī Intars Krēvics.

Latvijas bērnu Beta bagiju čempionātā sestdien tiks aizvadīta piektā sacīkste. Pirms šī posma pārliecinošs līderis ir liepājnieks Daniels Špaks, kurš posmos guvis trīs uzvaras un vienu otro vietu. Arī šajā vērtējumā konkurentiem ir izteikta vēlme līderi apturēt!

 • Ciinjas buus intrigjeejoshas :)

 • Lidzjutejs

  Liela māksla nopirkt autinu par nieka 950eiro un domāt ka Rūdolfs bus apturēts… Ar to vēl jāmāk arī braukt…. Rūdolfs to māk, un tur ir vina spēks! Malacis! Tā tik turpini!

  • par 88

   Zelta vārdi. 100% piekrītu :yes: !

 • Ruharda Mazdai konstateets aatrumkaarbas defekts…. nu kad tas reiz beigsies… :( Meegjinaasim kopiigiem speekiem sho jautaajumu liidz riitdienas riitam atrisinat…

  • 56

   Tas laikam ir kaut kāds pre Mūsas lāsts,mums aizdedze visu laiku regulējas nost (:reallypissed:)

 • Aleluja – aatrumkaarba kopiigiem speekiem nomainiita un nu ir arii 1 un 2 aatrums! Izdevaas! Mega paldies Ivo Gabraanam un komandai par kaarbu un Bogena komandai par darbu! Peec skaitiitaam minuuteem saaksim celjojumu uz Bausku. Starteejam no Ceesiim! Tad jau tiekaas galaa!

 • Lidzjutejs

  Pliks paldies…??? Rit pie Rudolfa galdina atnes kautko taustamu un tad jau ari “paldies” tiks pienemts…

  • Atnestu, ja vien liidzjuteeji arii buutu naakushi paliigaa :) Ar Ruudzhu mums sans diils :) Vispaar forsha gonka bija! Milziigs prieks, ka braalim beidzot sagaaja….

   • koijots

    Siguldieshiem uzliks Siguldaa? ;)

 • #171

  Man liekas, ka Rūdi neviens neapturēs Bauskā … :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***