Folkreiss/Autokross: Krosa meistariem sarežģīta sacīkste

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
13.01.2016
16:42

Atskatoties uz Upesciema cīņām jāatzīmē Latvijas autokrosa čempionāta vadošo braucēju sniegums. Šoreiz pārstāvētajiem braucējiem sarežģīta cīņa.

Sacensību rīts gan nesa nepatīkamu pārsteigumu – nenotika gaidītā Jāņa Miščenko debija tautas sportā. Taču situāciju izmantoja Ritvars Zobens, kurš ierausās jaunajā Raivja Grigoroviča VW Golf III, aizcīnoties līdz finālam. Pēc sadursmes pirmajā un nestartēšanas otrajā kvalifikācijā Zobens aizcīnījās līdz trešajai vietai pusfinālā. Tas ļāva iekļūt finālā, kurā no pēdējās starta vietas tika gūta devītā pozīcija.

Labākais no krosa braucējiem gan bija Rihards Dainis, kurš guva septīto vietu. Kvalifikācijās bijušais LAF Folkreisa Ziemas kausa ieguvējs – pat ar mainītām grupām – visos braucienos guva otro vietu.

Trešais regulārais čempionāta braucējs un arī bijušais LAF Folkreisa Ziemas kausa ieguvējs Mārtiņš Starks rezultātu tabulā netipiski zemu. Tehnikas problēmu dēļ Starks nevarēja izbraukt uz starta pusfinālā, paliekot 26. vietā. Pēc kvalifikācijas Mārtiņš bija desmitais.

Tā kā nav noslēpums, ka Mārtiņš Spīķis gatavojas savai debijai 2000 Super klasē, tad jāatzīmē viņa otrā vieta Upesciema sacīkstē.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv