Folkreiss/Autokross: Labs sastāvs Brenguļu folkreisam, krosā pārsteigumi

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
28.05.2015
10:44

Trešdien noslēdzies pieteikumu pieņemšanas termiņš LAF Folkreisa Vasaras kausa otrajam posmam un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa astotajai sacīkstei, kas svētdien norisināsies Valmierā, Brenguļu autotrasē. Folkreisam 28 pieteikumi ar šā brīža spēcīgākajiem regulārajiem braucējiem. Krosa klasē pieteikumu maz, toties ar intriģējošu sastāvu.

Folkreisā cīņām gatavi visi pirmajā posmā Autocross.lvRX pirmās vietas guvušie sportisti – Edijs Sloka, Matīss Šadris un Edvīns Vansovičs, kuri, līdz ar to, uzskatāmi par galvenajiem favorītiem. Šobrīd gan folkreisā notiek līderu paaudžu maiņa, pjedestālam arvien cītīgāk tuvojas līdz šim panākumus mazāk guvuši sportisti, līdz ar to favorītu pulku jāpapildina gandrīz ar pusi no pieteiktā sastāva. Brenguļu trase arī krietni atšķiras no pirmajā posmā piedzīvotā, tāpēc arī līderi var izrādīties citi.

LAF Krosa komisijas kausā cīņu turpinās līderi Andis Kļava un Raivis Grigorovičs. Taču patīkami, ka sacīkstei pieteikušies gan Edijs Ošs, gan Eduards Iesalnieks, gan Māris Lapšāns, kurši šogad nav regulāri šī seriāla dalībnieki. Mašīnas izturība jānovēl Jurim Zembergam, kura superauto ir ātrs, taču pārāk bieži netiek līdz finišam.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv