Folkreiss/Autokross: Mūsā rallijkrosa aplis, autokross – bez radzēm

Viesturs Saukāns  01.02.2014 14:05 9

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa ceturtais posms, kas 9. februārī paredzēts Mūsas trasē, tiks aizvadīts rallijkrosa aplī (kā vasarā NEZ posma ietvaros), bet krosa klasei būs jāstartē ar bezradžu riepām.

Organizatori ziņo, ka gaidāmie atkušņi un neprognozējamais nokrišņu veids un daudzums pasākuma norisi padarīs drošāku, ja apli veidos liela daļa asfalta, kuru var izmantot gandrīz jebkuros laika apstākļos. Un, lai šo asfaltu nebojātu, autokrosā radzes nebūtu vēlamas.

Sacensību vadībai un rīkotājiem priekšā vēl Džokera apļa izvietojuma noteikšana. Taču jebkurā citā ziņā Mūsa ir gatava uzņemt sportistus!

Atgādinām, ka pieteikumu termiņš ir trešdiena, 5. februāris. Īpaša piebilde – sacīkste paredzēta svētdien, nevis sestdien.

9 responses to “Folkreiss/Autokross: Mūsā rallijkrosa aplis, autokross – bez radzēm”

 1. [Ex] says:

  Ka tik nesanaak taa, ka Muusa buus peedeejaa shiis ziemas sezonas saciikste. Rajonaa baumo, ka februaara beigaas buus jau +6… Cerams, ka nee.

  • Viesturs says:

   Es arī ceru, ka nē, sačakarētos čaļiem visa ziemas sezona. Vienīgais labums, ka, ja Mūsā viss notiek, Ziemas kauss saņem ieskaiti – no sešiem posmiem trim ir jānotiek, lai seriāls skaitītos noticis. Bet par laiku – neticu, ka tas ir viss no šā gada ziemas – Latvijā ziema nav mēnesi gara ar sliktāko t -25 uz pāris naktīm, tā nenotiek. Varbūt februāris būs tāds ļenganāks, bet vēl martā varam pasēdēt pāris nedēļas uz -30. Liekas, ka Smiltene un Brenguļi būs labi trāpījuši ar pēdējo posmu datumiem. Pirms gada ziemas gonkas varēja pat aprīļa sākumā vēl brīvi rīkot.

   • [Ex] says:

    Pamaz brauceeju pagaidaam… mans starts arii uz lielas jautaajuma ziimes… cerams, ka saies…

    • Viesturs says:

     Braucēji mums mākslinieki – pauzē līdz beidzamam! :) Domāju, ka sastāvs būs gana interesants.

     • [Ex] says:

      Hell yeah! Sagaaja! Paldies Kasparam Beerzlapam – Bauskaa sveetdien starteesim paarii ar vinja Toyota Celica! Buus jautrs pasaakums – nekad ar Toyota liidz shim neesmu braucis vispaar! :)

 2. Ir kāds, kurš mani un vēl vienu līdzbraucēju varētu paķert līdzi no Rīgas uz gonku? :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru