Folkreiss/Autokross: Nav iemesla neticēt 14. decembrim!

Viesturs Saukāns  26.11.2014 15:33 4

Nav iemesla uzskatīt, ka 14. decembra LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa pirmais posms būtu paredzēts, lai to atceltu. Pēc sarunām spriežot, daudzi sportisti un līdzjutēji nosprieduši, ka divarpus nedēļu laikā īstas ziemas vēl nebūs. Taču šobrīd viss tiek gatavots tā, lai posms notiktu.

Tā kā Brenguļu autotrase ir arī vasaras apstākļos izmantojama trase, sniega nebūšana netiek uzskatīta par iemeslu sacensību nenotikšanai. Galvenais gaidāmās ziemas uzdevums ir atturēties no dziļu dubļu veidošanas – jebkuri citi laika apstākļi pirmajam posmam derēs. Ja valdīs kailsals – nav problēmu, posms būs.

Pašlaik prognozes liecina, ka laikā līdz 14. decembrim Vidzemē lielākoties valdīs stiprāks vai mazāk stiprs sals, naktis praktiski visas tiek solītas mīnusos. Sniegs tiek solīts maz, taču arī tas var veidot zināmu intrigu seguma veidošanā.

Drīzumā Autocross.lv publicēs sacensību dokumentāciju un dalībnieki varēs sākt pieteikšanos.

Posmos, kas paredzēti decembrī (Brenguļi un Vecpils-1) sportisti varēs startēt ar 2014. gada licencēm. Savukārt tie braucēji, kuriem šogad gada licences nebija, varēs startēt vai nu ar vienreizējām licencēm, vai jau sakārtot 2015. gada licenci – arī tā būs derīga. Jebkurā gadījumā, folkreisa un autokrosa dalībniekiem licencēšanos nevajadzētu atstāt uz pēdējo brīdi.

  • un cik maksās ieejas biļetes?

  • Fans visiem

    ja māk tad pa brīvu ar var tikt.bet tā 4 eiro no cilvēka pensionāriem un bērniem līdz 18 gadiem ir par brīvu. automašīnu stāvieta 2 eiro.tā visu laiku bija.

  • Ermīns

    afišā lasu 3 EUR ieeja, 3 eur stāvieta…

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***