Folkreiss/Autokross: Nedēļa līdz Ludzas posma pieteikumu termiņa beigām

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
23.04.2014
14:10

Līdz 30. aprīlim turpinās pieteikšanās LAF Folkreisa Vasaras kausa pirmajam posmam un LAF Krosa komisijas kausa septītajam posmam, kas 3. maijā norisināsies Ludzas autotrasē. Pašlaik pieteikumu birums ir minimāls, tomēr pēc kontaktiem ar sportistiem noprotams, ka gluži bez ieskaites šis posms folkreisā nenoritēs. Tie, kuri šovasar plāno cīnīties par uzvaru kopvērtējumā, gatavojas izmantot iespēju gūt šos dārgos punktus.

Skaidrs, ka ierastajam folkreisa un autokrosa kausa kolektīvam Ludzas posms ir sarežģīts kumoss, jo sacensību norise ir tālu no ierastajiem cīņu maršrutiem. Tomēr sportisti gatavojas cīņām un, lai arī dalībnieku rekordi noteikti netiks laboti, braucēju pulks solās būt cienījams.

LAF Krosa komisijas kausa dalībnieki vēl nav pauduši plānus masveidā doties Latgales virzienā. Tomēr katrs čempionāta dalībnieks šajā dienā būtu zelta vērts, jo no šo sportistu viedokļa varēs smelties pieredzi trases tālākajā attīstībā.

Lūgums sportistiem nevilcināties ar pieteikumiem, jo organizatoriem būtu nepieciešams maksimāli ātri uzzināt plānoto dalībnieku skaitu (pasākums jāsavieno ar vietējām kluba aktivitātēm).

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv