Folkreiss/Autokross: Nedēļa līdz Ludzas posma pieteikumu termiņa beigām

Viesturs Saukāns  23.04.2014 14:10 10

Līdz 30. aprīlim turpinās pieteikšanās LAF Folkreisa Vasaras kausa pirmajam posmam un LAF Krosa komisijas kausa septītajam posmam, kas 3. maijā norisināsies Ludzas autotrasē. Pašlaik pieteikumu birums ir minimāls, tomēr pēc kontaktiem ar sportistiem noprotams, ka gluži bez ieskaites šis posms folkreisā nenoritēs. Tie, kuri šovasar plāno cīnīties par uzvaru kopvērtējumā, gatavojas izmantot iespēju gūt šos dārgos punktus.

Skaidrs, ka ierastajam folkreisa un autokrosa kausa kolektīvam Ludzas posms ir sarežģīts kumoss, jo sacensību norise ir tālu no ierastajiem cīņu maršrutiem. Tomēr sportisti gatavojas cīņām un, lai arī dalībnieku rekordi noteikti netiks laboti, braucēju pulks solās būt cienījams.

LAF Krosa komisijas kausa dalībnieki vēl nav pauduši plānus masveidā doties Latgales virzienā. Tomēr katrs čempionāta dalībnieks šajā dienā būtu zelta vērts, jo no šo sportistu viedokļa varēs smelties pieredzi trases tālākajā attīstībā.

Lūgums sportistiem nevilcināties ar pieteikumiem, jo organizatoriem būtu nepieciešams maksimāli ātri uzzināt plānoto dalībnieku skaitu (pasākums jāsavieno ar vietējām kluba aktivitātēm).

 • skatitajs

  Cik apmeram butu tas skaitlis uz folkreisu?

  • Nav prognožu, pagaidām. Ne 30, tas ir skaidrs. Bet man gribētos domāt, ka starp 15 un 20.

 • no malas

  vai tad tiesaam tik maz jeb tas ir joks???????????? 15-20………….

  • Var jau būt, ka es esmu pārāk pesimistisks, nu jau sākas aktivitātes, varbūt būs arī vairāk. Bet objektīvi daudziem Ludza ir tālu. Protams, aicinājums doties kaujā jau no pirmā posma! :)

 • 26

  Jauna prece ,kuru neviens vai maz,kas zin.Tirgū lēnām ienāk,bet ja izrādies gana laba,pieprasījums pēc tās,augs kā sēnes pēc lietus :-D

 • volners

  KAut kā gan neredz pieteikumos pašus mājiniekus/mācētājus braukt…. ;-) (neapstrīdot prasmi teorijā) ;-)

 • J U R S

  Mums pašiem folkreiss nav aktuāls. Visi vietējie kas brauc, brauc amatieru krosā. Kaut arī atšķirība tikai riepās. Nu bet atkal negribas no sava kaujas zirga šķirties par 950 EUR. ?:-)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***