Folkreiss/Autokross: Oficiāli: Brenguļu posms PĀRCELTS

Viesturs Saukāns  17.12.2015 00:24 4

Sakarā ar laika apstākļiem pārcelts uz nenoteiktu laiku LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa 1. posms, kas bija paredzēts šo svētdien Valmierā, Brenguļu autotrasē.

Rīkotāji un LAF Krosa komisija izsaka pateicību sportistiem, kuri iesūtīja pirmos pieteikumus un veic licencēšanos!

Termins “pārcelts uz nenoteiktu laiku” nav nejaušs – rīkotāji, sekojot ziemas tendencēm, paredz šī posma norisi atbilstošos laika apstākļos.

Kalendārs paredz nākamo posmu 26. decembrī Vecpils autotrasē. Tomēr laika prognoze pašlaik neļauj uzturēt optimismu arī par šī posma norisi. Oficiāls paziņojums par otrā posma likteni – nākamnedēļ. Sekojiet informācijai!

  • P.Ā.

    Nja…krosa nav, bļitkot nevar…draudzene tik indīgi smaida un saka -”7.dien mums uz teātri”. :( :))

  • nekas varēs tā kārtīgāk pa svētkiem atlaist un tad jau janvārī atkal iztrakoties trasē

  • oto

    Beidzot tuvojas ziema, pārcelto posmu var novadīt 3 janvārī, izskatās būs sals, jo devītajā atkal sola plusus, bet tām prognozēm praktiski var ticēt 3 dienas uz prikšu. Lai gan par salu šoreiz ticība ir vismaz līdz 3 janvārim.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***