Folkreiss/Autokross: Pagaidām folkreisa un krosa sacensības atceltas netiek

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.01.2016
13:49

Lai gan ziemas pēkšņā izbeigšanās šķiet apokaliptiska iesāktajai LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa sezonai, pašlaik neviens no nākamajiem posmiem netiek atcelts.

Latvijas autosportu piemeklē pamatīgas problēmas, jo ceturtdien tika atcelts Madonas minirallijs, savukārt piektdien pusdienlaikā izziņota Eiropas rallija čempionāta posmā Rally Liepāja pārcelšana uz vēlāku laiku. Arī folkreisam un autokrosam paredzēti vēl trīs posmi – 13. februārī Jēkabpilī, 21. februārī Brenguļos un 6. martā Smiltenē. Pašlaik neviens no šiem posmiem netiek atcelts.

Viena no prognozēm liecina, ka ar janvāra saliem un sniegiem ziema Latvijā varētu būt beigusies. Ja šis scenārijs piepildās, LAF Folkreisa Ziemas kauss būs noslēdzies, taču, kas patīkami, ieskaitīts. Nolikums paredz, ka jābūt notikušām vismaz trim sacīkstēm, lai seriāls formāli būtu noticis.

Tomēr turpmākais plāns ir gaidīt ziemu, pat, ja tas nozīmēs atlikušo posmu datumu maiņu. Tiks ieturēta iepriekšējo gadu stratēģija – cerēt uz sacensību sarīkošanu līdz beidzamam brīdim, kamēr vien meteoroloģiskā loģika ļaus saglabāt ziemas cerību.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv