Folkreiss/Autokross: Paziņojums par Vecpili vakarā, bet vairāk „jā” nekā „nē”

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.01.2015
11:15

Vecpils autotrases organizatori ceturtdien vēro laika apstākļus, lai dienas beigās paziņotu, vai LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa ceturtais posms sestdien notiks vai nē. Pašlaik visai pārliecinoši tiek prognozēts, ka sestdien braucēji un līdzjutēji pulcēsies Vecpilī.

Kopš ceturtdienas rīta uz sasalušās un vietām apledojušās trases snieg sniegs, kurš ir noturīgs un trasi veido baltu. Tā kā līdz šim zeme bija sasalusi, sniegs veido slidenu kārtu. „Pašlaik trase ir ļoti laba, nekādi atkušņi neko ļaunu nav nodarījuši,” saka Kaspars Džeriņš. „Vērosim, vai un kā snigšana šodien pāries lietū. Taču arī tas diez vai kaut ko ļaunu nodarīs, jo vakarā, naktī un piektdien sola salu. Tomēr līdz vakaram vēl vērtēsim situāciju. Pašlaik izskatās, ka pašā sacensību dienā būs spēcīgi nokrišņi, sniega veidā. Taču tam vairs nevajadzētu izpostīt trasi. Esmu optimistisks, lai gan, protams, ar zināmu satraukumu vēroju debesis. Un zemi.”

Sacīkstei folkreisa ieskaitē pieteikušies 25 dalībnieki, turklāt iespējami papildinājumi. Arī krosa klasē iespējams, ka pieteiktajiem deviņiem braucējiem pievienojas vēl kāds.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv