Folkreiss/Autokross: Pēdējā diena arī folkreisa un LAF KK kausa dalībniekiem

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
26.06.2013
11:52

Trešdiena, 26. jūnijs ir pēdējā pieteikumu diena arī svētdienas, 30. jūnija sacensību dalībniekiem Vecpils autotrasē. Līdz ar to šovakar pēc pusnakts būs zināms oficiālais dalībnieku saraksts LAF Folkreisa Vasaras kausa 2. posmam un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 7. posmam.

Atgādinām, ka dienu pēc Latvijas autokrosa čempionāta cīņām turpat Vecpils autotrasē notiks folkreisa un autokrosa kausa sacensības. Trešdienas pusdienlaikā folkreisam pieteikušies 29 sportisti, bet LAF Krosa komisijas autokrosa kausā uz starta plāno iziet 11 dalībnieki. Tomēr šie nav galīgie pieteikumu skaitļi.

Šobrīd visneprognozējamākā situācija ir autokrosa cīņās. Pirmkārt, liela daļa šobrīd pieteikto sportistu sestdien startēs čempionāta posmā, tāpēc jārēķinās ar iespēju pēdējā brīdī dalībniekus zaudēt iespējamo tehnikas problēmu dēļ. Taču arī pretēja varbūtība – nojaušams, ka vairāki sportisti apsver iespēju Vecpilī palikt uz svētdienas cīņām, taču par saviem plāniem ziņos sestdienas vakarā. Jebkurā gadījumā, lai arī pieteikumu termiņš būs beidzies, visi laipni aicināti uz otrās dienas krosa cīņām! Atgādinām, ka licencētiem sportistiem jāmaksā tikai Ls 25 dalības maksa (nelicencētiem vēl plus Ls 10 kā vienreizējā licence). Tāpat atgādinām, ka pieteikums pēc trešdienas nozīmēs viena kvalifikācijas punkta zaudējumu, kas Krosa komisijas kausa izcīņā nav dramatisks rezultāta defekts, tomēr nedaudz var patraucēt cīņu par vietu A finālā.

Sacensību sekretariāts būtu pateicīgs, ja sportisti, kuri sacīkstei pieteiksies sestdienas vakarā, tomēr dotu mājienus, ka tiek apsvērta šāda doma.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv