Folkreiss/Autokross: Pēdējā pieteikumu diena – trešdiena

Viesturs Saukāns  05.02.2014 13:43 4

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Šodien ir pēdējā pieteikumu pieņemšanas diena svētdienas folkreisa un krosa sacīkste Mūsas trasē. 11 stundas līdz termiņa beigām folkreisā pieteikušies 29 dalībnieki, bet krosā – seši. Tomēr jau šobrīd skaidrs, ka abos vērtējumos pieteikumu skaits augs, turklāt plānotie uzvārdi būs gana iespaidīgi kā krosa, tā folkreisa ieskaitē.

Šā gada LAF Folkreisa Ziemas kauss izvēršas veiksmīgāk nekā pirms gada, jo trijos pirmajos notiekošajos posmos dalībnieku skaits stabili turas pie 30 (Vecpils radīja pēdējā brīža izņēmumus, kad personīgu apsvērumu dēļ pēdējā brīdī atteicās no dalības uzreiz trīs sportisti, līdz ar to uz starta stājās 26 braucēji). Mūsā, kā šobrīd šķiet, pieteikumu skaits var pārsniegt trīs desmitu atzīmi.

Tradicionāli Mūsas trase atmodina arī LAF Krosa komisijas kausu. Pērn sportistu bija tik daudz, ka bija jādala divās kvalifikācijas grupās, šogad gan tik liels braucēju pulks neveidojas. Uz sacīksti uzaicināti arī Lietuvas sportisti, tomēr pagaidām ir tikai vispārēja telefoniska interese, pieteikumu nav.

Ja sportisti nepaspēj pieteikties šodienas robežās, kavēts pieteikums nozīmē -1 punktu kvalifikācijas kopvērtējumā, kas būtībā nav daudz, taču pie liela dalībnieku skaita var izrādīties izšķiroši.

4 responses to “Folkreiss/Autokross: Pēdējā pieteikumu diena – trešdiena”

  1. Nr323 says:

    Rihard… sargā savu auto…. skaties ka nenopērk..!!! :-)

  2. [Ex] says:

    Lai jau peerk, uzbuuveesim jaunu :D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru