Folkreiss/Autokross: Pēdējā pieteikumu diena Vecpilij, uzmanību sportistiem, faniem!

Viesturs Saukāns  19.07.2017 09:31 2

Trešdiena ir pēdējā pieteikumu pieņemšanas bez sankcijām diena LAF Folkreisa Vasaras kausa ceturtajam un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa desmitajam posmam, kas sestdien norisināsies Vecpils autotrasē. Svarīga informācija gan braucējiem, gan līdzjutējiem!

Trešdienas rītā pieteikušies 28 folkreisa dalībnieki, bet krosā pašlaik tikai kopvērtējuma līderis Jānis Veģeris izteicis gatavību cīnīties. Prognozes gan liecina, ka kvorumam vajadzētu sapulcēties. Kā ierasts, abās ieskaitēs reālākos dalībnieku skaitus uzrādīs pēdējā pieteikumu diena.

Informācija sportistiem! Vecpils autotrase piedāvā nākamajā dienā pēc sacīkstes – svētdien – gan krosa, gan folkreisa braucējiem izmēģināt arī trases pretējo virzienu, kurā notiks gan nākamais Latvijas autokrosa čempionāta posms, gan arī folkreisa sacīkste. Kā ziņo rīkotāji, šī ir praktiski vienīgā iespējamā testu dienu līdz minētajām sacensībām, jo vēlāk trasē iestāsies saudzējošais režīms.

Vēl viena informācija tiem, kas dosies uz Vecpili jau piektdienas vakarā – lai skaidri spēles noteikumi, kafejnīca darbosies jau no piektdienas.

Un vēl viena informācija līdzjutējiem, kuri līdz šim azartiski metušies fanu skrējiena cīņās. Pasākumam ir progress, tagad TAS tiks darīts ar velosipēdiem! Kurš tītavu klasē pirmais pēc diviem apļiem, tas meistars un ar balvu!

  • Rieksti

    Vai Vecpils 2 būs tas nepatīkamais tramplīns pirms džokera vai arī tas ir mainīts trasē?

  • [Ex]

    Tītavu klasē :D Šitāds vēl nebija dzirdēts :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 29.04.2018.

LAF Folkreisa Vasaras kausa 1. posms

LAF Krosa komisijas kausa 6. posms

Nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - KKK

Pieteikums - Komanda

Dalībnieki - FR (18)

Dalībnieki - KKK (5+1)

Reģistrācija dal.parkā

***

Portugāle, Montalegre, 29.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 2. posms

Latvijas sportisti:

PČ Supercar: Jānis Baumanis

EČ Super 1600: Artis Baumanis