Folkreiss/Autokross: Pēdējā pieteikumu diena Vecpils otrajai dienai

Viesturs Saukāns  25.06.2014 12:12 1

Trešdiena ir pēdējā pieteikumu pieņemšanas diena LAF Folkreisa Vasaras kausa otrajam posmam un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa astotajam posmam, kas norisināsies svētdien, 29. jūnijā, dienu pēc Latvijas čempionāta cīņām turpat Vecpilī.

Trešdienas pusdienlaikā dalībnieku sastāvs ir cienījams: folkreisā 30 pieteikumu, bet autokrosa klasē jau desmit, turklāt iespējams, kā pēc čempionāta cīņām krosa sastāvs var kļūt vēl kuplāks.

Jāatgādina, ka vienas nedēļas nogales laikā Vecpilī būs iespēja vērot divas dažādas sacensības, jo sestdien Latvijas čempionāta dalībnieki startēs trases klasiskajā virzienā, bet svētdienas cīņas notiks pretējā virzienā. Tas, savukārt, padara pievilcīgu svētdienas sacīksti čempionāta braucējiem, jo šī būs iespēja trenēties „jaunajā” trasē mēnesi pirms nākamā Latvijas čempionāta posma. 2. augusta Latvijas čempionāta sacīkste jau notiks pretējā virzienā.

Šai nedēļas nogalei pieteikumu termiņš noslēdzas šodien pusnaktī, taču sastāvi var papildināties arī pēc tā, vienīgi sportisti saņem sankcijas – mīnus vienu punktu no kvalifikācijas punktu summas.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 16.06.2018.

Folkreisa Vasaras kauss, 2. posms

Krosa komisijas autokrosa kauss, 7. posms

SK Vecpils B600 kauss, 1. posms

Nolikums

B600 Kausa nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - komanda

Pieteikums - KKK

Pieteikums - B600

Dalībnieki FR (41)

Dalībnieki KKK (12+1)

Dalībnieki B600 (5)

***