Folkreiss/Autokross: Pēdējā pieteikumu diena Vecpils otrajai dienai

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.06.2014
12:12

Trešdiena ir pēdējā pieteikumu pieņemšanas diena LAF Folkreisa Vasaras kausa otrajam posmam un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa astotajam posmam, kas norisināsies svētdien, 29. jūnijā, dienu pēc Latvijas čempionāta cīņām turpat Vecpilī.

Trešdienas pusdienlaikā dalībnieku sastāvs ir cienījams: folkreisā 30 pieteikumu, bet autokrosa klasē jau desmit, turklāt iespējams, kā pēc čempionāta cīņām krosa sastāvs var kļūt vēl kuplāks.

Jāatgādina, ka vienas nedēļas nogales laikā Vecpilī būs iespēja vērot divas dažādas sacensības, jo sestdien Latvijas čempionāta dalībnieki startēs trases klasiskajā virzienā, bet svētdienas cīņas notiks pretējā virzienā. Tas, savukārt, padara pievilcīgu svētdienas sacīksti čempionāta braucējiem, jo šī būs iespēja trenēties „jaunajā” trasē mēnesi pirms nākamā Latvijas čempionāta posma. 2. augusta Latvijas čempionāta sacīkste jau notiks pretējā virzienā.

Šai nedēļas nogalei pieteikumu termiņš noslēdzas šodien pusnaktī, taču sastāvi var papildināties arī pēc tā, vienīgi sportisti saņem sankcijas – mīnus vienu punktu no kvalifikācijas punktu summas.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv