Folkreiss/Autokross: Pēdējās pieteikšanās dienas!

Viesturs Saukāns  15.01.2013 10:49 45

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Otrdiena un trešdiena ir pēdējās pieteikumu pieņemšanas dienas sestdienas sacensībām Upesciemā, kas folkreisam būs Ziemas kausa pirmais posms, bet autokrosam – pirmais LAF Krosa komisijas kausa posms. Folkreisa dalībnieku skaits prognozējams robežās no 25 līdz 29 sportistiem, bet krosa klase pašlaik ir mīkla, jo vairāki sportisti izrādījuši interesi par sacīksti, tomēr pieteikumi nav saņemti.

Jāpiebilst, ka gan folkreisa, gan krosa gadījumā pieteikums pēc termiņa nozīmē vienu atņemtu punktu no kvalifikācijas braucienu punktu summas.

Folkreisā otrdienas rītā saņemts 21 pieteikums, tomēr vairāki sportisti vēl steidz automašīnu skrūvēšanas darbus, kā arī licencēšanās procesu, kā rezultātā pieteikumi, visticamāk, tiks saņemti pēdējā brīdī.

Autokrosa klasē pieteikumu skaits otrdienas rītā ir pieci, tomēr tam vajadzētu papildināties. Sacīkstē plāno startēt Jānis Kozlovskis, nopietnu interesi izrādījis Andrejs Lajevskis, runā par dažu Latvijas čempionātā nestartējošu sportistu gatavošanos sacīkstei. Jāpiebilst, ka LAF Krosa komisijas kausā var startēt arī dalībnieki, kuru mašīnām nav veikta čempionātam nepieciešamā sertifikācija, bet, kuras atbilst pamata drošības prasībām.

45 responses to “Folkreiss/Autokross: Pēdējās pieteikšanās dienas!”

 1. lielais says:

  Pēc mana lūguma sabiedriskās domas un multimēdiju izpētes kompānija J.A.M.ES Global Interneisenal veica aptauju profisionālo sportistu vidū par tēmu,kāpēc atturās piedalīties Garkalnes posmā. rezultāti bija šadi, 1.vieta 52proceniti sportistu nav gatavi riskēt ar savām dārgajām mašinām piedaloties sacīkstēs kuru trases nav LAF sertificētas un nav zināma sacensibu organizēšas klavitāte. 2.vieta 15 procenti sportistu gatavo savas mašinas vasaras sezonai 3.vieta 18 procenti brauks kādos citos pasākumos ar iela mašinām kur dalības maksa ir 5ls 4.vieta 11 procenti sportistu pa ziemu strādā un dzivo Irijā lai nopelnītu naudiņu nākamajai sezonai 5.vietu 2 procenti DAŽĀDI 6.vieta ar 2 procentiem ieņem atruna ka jābrauc uz Latgali pie sievas mātes uz cūku bēres(būs abāda kāposti)

 2. Drebsis says:

  Cikos 19.janvārī sāksies Upesciemā sacīkste?

 3. Kā tā, ka Rūdžas vecais Nr. ir Beātei? Rūdža jau neatteicās no 88 un nepaņēma arī 1.
  Fani ir sarūgtināti :(

  Bet cerams, ka Beātei šos nr. nesīs tādu pašu veiksmi kā Rūdim!

  • Viesturs says:

   Nuuu, kad Rūdža parādīsies kaujā, domāju, ka mēs ar Beati dziļā cieņā numuru atgriezīsim pēc piederības! :) Tā kā, ir tikai viena problēma – Rūdis nav pieteikumu sarakstos! :D

   • lielais says:

    Man patik paņemties,patit intrigas,pakult kaut kādu tehnisko sviestu,pabaumot. Bet vakar dzirdēju baumas par to kāpēc Rudolfam visu sezonu ir gājis ar jebkuru masinu,nu pacentisos uzzināt vai tās ir baumas vai nav.

    • Juea says:

     Pēc man esošās informācijas Rūdolfs gāza iekšā mašīnās nenormālo piķi … aprīkoja mašīnas ar sporta detaļām … laikam viņam baigi svarīgi bija tajā folkreisā uzvarēt… Tāpēc jau laikam viņa māsa samaksāja Bauskā Starkam 3000 EUR, lai atdod mašīnu…

    • Viesturs says:

     Tieši tāpēc mums visiem valstī tik sūdīgi iet, ka ir vesels bars ar intrigotājiem un sūdu kūlējiem. Paldies,protams.

     • lielais says:

      nu nē Viestur,ja tas būs tainiba,tad lielajā sportā budu diskābels un visi tituli nost,bet kamēr nebus precizas info vairak neko neteikšu,bet info nāk no viņa tuviem cilvēkiem.

     • CT says:

      Patiešām vai mirstu no ziņkārības uzzināt kaut vienu faktu kura nākšana gaismā varētu būt ar tik dramatiskām sekām :D
      Ja nu vienīgi izrādītos, ka kādam dugas bijušas no papīra uzlocītas vai sliede bampera vietā nomaskēta.

     • Viesturs says:

      Man vairāk liekas, ka lieta velk uz dopingu un tabletēm! :)

     • CT says:

      Ooo, vareni! Un kurš tas ripu rijējs mums ir? Lai gan muļķīgs jautājums no manas puses. Droši vien Rūdis visu sezonu rija ripas uz gonkām un pirmās vietas ņēma tāpēc, ka dopinga ietekmē varēja dabūt papildus zirgus minot iekšā paslēptos pedāļus! Un vēl tās finanšu afēras aiz lielās folkreisa industrijas fasādes! Ja Starkam Mūsā par to, ka viņš pat nepiedalījās Rūda mašīnas pirkšanā, samaksāti 3000 EUR, tad jautājums cik dabūja Bāriņš pēc tam kad bija šo F1 līdzvērtīgo kosmosa aparātu nopircis? Bail pat iedomāties! Domāju vai vispār ir vērts vairs līst tuvumā sportam kur miljonu miljoni tiek apgrozīti – ka neattopos kādā jaukā dienā mežā ar melno miskastes maisu, kārtīm, brūno koferīti un ātri skaitošu skaitītāju!

     • Viesturs says:

      :D Vo vo, man ar sāk bail palikt! :D
      Labi, īsāk sakot, šito skauģu un neapmierināto tekstus laikam var uzņemt tikai šādi – ar normālu ierēkšanu, citādāk nervi beigti! :D

     • CT says:

      Interesanti, ka šie māmiņas .irsēji nekad nav novērojami trasē – visas cīņas tiek izcīnītas interneta ārēs :) Bet tā jau tas ir jebkurā jomā – ja esi sācis ko darīt, tad jārēķinās, ka uzradīsies vismaz daži nejēgas, kas vienmēr visu zinās labāk un atradīs 101 iemeslu par ko kritizēt darītāju. Mans ieteikums – neņem galvā!
      Eh, žēl tikai, ka šoreiz būšu tikai skatītāja lomā – atkal finanses piečakarēja :(

 4. Kaut kāds sviests! Ne Starks pircis Rūda mašīnu ne kā! Un kas tie par 3000eur?! Rūdis visā autosporta vēsturē tādu naudu nav kopā ieguldījis!!!

  Es ar gribu zināt, ko Rūdis tādu darījis, ka gāzis pa priekšu?

  Bet par komentāriem reāli nosmējos…

 5. Nav jau miera!
  Tagad Rūdolfs tās tabletes dos brāļiem Daiņiem :)
  Rūdis tomēr mehāniķis!!!
  Gaidīsim rezultātus.

 6. lielais says:

  nu labi,folkreisa princips ir ka mašinā var likt naudu cik gribi,bet jāpārdod viņa ir par 950eu un nost neko nevar ņemt(nu iznēmot beņki,laikam riepas,nu laikam vēl kaut ko,nesu tik izglitots folkreisā),bet pārējais ir jāatstaj,vai ne? Ja mašinai ir iekša vēl standarta panelis,aplasits gan tad gan zem viņa ir pilns ar stekeriem pie kum var piespraust klāt kādu kastiti(kaut kas lidzigs Power comandier). Ar to kastiti tā mašina iet stipri labāk kā citiem,bet pēc finiša vinu mierigi izrauj ieliec kabatā un viss,mašina iet,rūc bet nu vairs ne tā. Loti ceru ka dabušu bildes no bauskas,kad nobrauc malā,izkāpj ārā,pēc tam ielien mašinā,kaut ko pie radio nonem ieliek kabata un masinu var pārdod. Civeķs kas to fotogrāfēja,to zināja,tagad gan viņs ir īrijā,bet gan jau pāradīsies. Nu un ko tagad teiks tie kas runāja par ta’m disko tabletēm? Te laikam ir kā tajā krievu filmā Šurika piedzivojumi,kur čali bij uz eksāmenu uztaisijuši to aparātiņu,un kad viņu noķēra tad pasniedzējs par izdomu ielika 5,bet par eksāmenu 2

  • Viesturs says:

   Ja gadījumā tomēr nav runa par onboard kameru, vienalga – ja kāds ir pamanījies šādi izpildīties, tad var viņu tikai apsveikt par roku veiklību.

  • CT says:

   Esmu pārliecināts, ka tai kastītei Rūda mašīnā bija tiešs sakars ar repteloīdu pasaules valdības sākto sazvērestību un tas bija pirmais solis ceļā uz Latvijas suverenitātes zaudēšanu caur lata likvidēšanu un tam sekojošo biorobotu introducēšanu humanoīdu apdzīvotajās astrālajās sfērās.
   … jeb izsakoties prasti – ko tu .irs ar vien` vārd` sakot!

 7. lielais says:

  Nu tad laikam jau reku ari būs tā atšķirība starp amatieriem un foklreisu. kaut kādas paralēles var vilkt ar sievietēm. Amatierim kad apnīk kā naktī sieva krāc,pieceļas un aiziet uz garāžu pie savas mašinites,noglāsti viņu,paskrūvē un zini ka nevienam gar vīņu nav nekādas daļas un neviens kam ir nauda kabatā gar viņu neložnās un negramstisies,nepārpirks,nepalietos un pēc tam nepārdos citam. Nu tas tā,melnais humors,bet Folkreisa Tēva nostātne gan man lielas dīvaina,bet nu tad lai tāda viņa paliek

  • Viesturs says:

   Nuuu, par dīvainībām mēs šajos komentāros varētu daudz izteikties, neapšaubāmi. Bet ko tur daudz. A par dažādu tēvu dažādām nostādnēm – folkreisā mašīnām drīkst uzstādīt kaut “pit to car” telemetriju, raģi boga. Pēc fināla visus sadzen slēgtajā parkā, kur braucēji pamet savas automašīnas, pie tām lieki neuzkavējoties. Ja kāds šī procesa gaitā pamanās kaut ko izpildīt – malacis, ka viņu nepieķer tehniskā komisija. A ko citu, kādai vēl nostādnei jābūt? Tas par teoriju. Par praksi – vot savu afigenno pierādījumu kaudzi nodemonstrēsi, tad runāsim, ko, kurš, cik. Līdz tam tu esi mēslu kūlējs un stulbuma izplatītājs šajos komentāros, kas turpinās jau gadiem. Šajā gadījumā tu esi uz robežas ar apmelošanu, tā kā pareizāk to būtu darīt a) ar pierādījumiem, b) nedarīt. Un vēl nebūtu slikti tev pašam, ja beidzot izdotos savu imidžu uzlabot šajā vidē, citādi par tevi jau te atklāti ņirgājas.

   • CT says:

    Nu Tu ar kā tāds mazais bērns – cilvēks tak rakstīja iepriekš, ka pierādījumi ar visu fotogrāfu Īrijā. Es gan baidos, ka ņemot vērā ar folkreisu saistītās daudzmiljonu afēras, nabaga fotogrāfam kājas ir iebetonētas un ar visu betona kluci pats ir nolaists no prāmja kaut kur Lamanša vidū.

   • lielais says:

    nu imidzš ir tāds kā ir,nesu jau blondīne lai censtos,tāpat ari nesu dolārs lai visiem patiktu :-D un te jau viss pārsvarā ir anonīmi,malači Viesturs,Kristaps,EX un vina brālis kas raksta savus nikus lai viņus atpazīst,lielākā daļa jau reij anonīmi. Nu labi maniem ir negativs tēls,bet EX tak ir pozitizs,neviens acīs nesaka ka viņš ir krāns,bet komentāros viņam vienmēr mīnusi,nu un tas ir normāli?

  • CT says:

   Mega atklājums! Cik gadus vajadzēja lai šo graujošo patiesību noskaidrotu?
   Kas vainas Viestura nostājai? Varbūt apgaismo lai citiem arī ir skaidrs kur tās dīvainības slēpjas.

 8. Pečkins says:

  O bļ*
  Pa cik to šteli/ kastīti var nopirkt?
  A viņu pie piepīpējamā sprauž?
  Tur kaut kādi zirgi iekšā?
  Parastajai mašīnai arī der?

 9. No kastītes Īrijā says:

  Ko lai saka – jautri!!!! Tas lielais gan ir kārtīgs nazis, kā pats apgalvo tad folkreisā nav izglītots, bet nu par Power comandier un autiņiem pieslēdzamām kastītem zin visu (kopmītnēs noteikti dzīvojis kopā ar Deividu Haselhofu) un ifo ar viņam ir…. Būtu nu labāk aizdomājies kamdēļ tas Tavs čoms ar visiem foto un Rūda analīzēm ir aizdevies uz Īriju?!?! Noteikti šobrīd tur patentē šo fantastisko kastīti, bet Tevi lielais jau atkal pavisam droši neiekļaus dividendēs….. un nekas cits neatliks kā turpināt izplatīt baumas, kas vairāk atgādina murgus! Un vispār!!!!!, kā var nosaukt sevi par lielo, bet vārdu lielais rakstīt ar maziem burtiem….?!?!?!

  • lielais says:

   :-) nu tas man tā,skatuves pseidonīms jo man uzvārds ļoti ukrainisks,negribas lai mani par halolu apsaukā komentāros

 10. Pečkins says:

  A es savās fantāzijās biju iedomājies, ka. Tā ir kaut kāda mikroshēma vai diskete, kuru ievieto cd atskaņotājā…
  Nez vai tas no Īrijas plāno kaut kad braukt mājās, jo to štelli vajag redzēt….
  Nav jau laiks, kad tālsarunas jāpiesaka vai telegrammas jāsūta.. Varbūt, ka viņš var tās bildes atsūtīt kaut kā elektroniski??? Ja viņam ir filmiņa, tad esmu gatavs uzņemties finansiālās lietas par bandroles pakalpojumiem…

  • 88 says:

   Labs i ja jau atkodāt,tad sesdien iespēja iegādāties “sporta tabletes”,kā arī izīrēt Power boxer. Par cenām PM. Skaits ierobežots, iespējamas kredītsaistības.

 11. Fans says:

  Kas te par čatu izvērsies, puikas? Vai tad gonku laiks jau klāt? /sāk mosties, rīvēt acis/
  :yawn:

 12. @nonim says:

  Iedodiet kāds salveti tai raudošajai preses sekretārei ’88 atbalstītājai’…

  ‘lielais’ autosporta eksperts vispār kruts džeks! Žēl, ka pārējie pavelkās uz tādiem cirvjiem.

  Agrāk te bija sakarīgas diskusijas par aktuālām gonkām/notikumiem, bet tagad tikai pokemonu cīņas. Skumji.

 13. Ne nu raudoša, ne preses sekretāre, ne nomelnoju kādu un neslēpjos aiz ANONĪMI. Izsaku viedokli par sev tuvām lietām folkreisā.
  Šoreiz te pilnīgi sviests noliets! Bet tas saprotams, jo uzvarēt jau gribās visiem!

  Lai arī Rūdolfs vairs folkreisā nebrauc, turpunāšu atbalstīt citus sportistus un izteikt savus “raudošos” komentārus!

  Veiklus turpmākus braucienus folkreisistiem!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru