Folkreiss/Autokross: Pieteikšanās pirmajam Folkreisa Vasaras kausa posmam sākas ar pārsteigumu

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
11.05.2013
07:23

Piektdien tika atvērta pieteikšanās iespējā 2. jūnija sacīkstei Brenguļu autotrasē, kas būs LAF Folkreisa Vasaras kausa 1. posms un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa sestā sacīkste. Folkreisā pirmais pieteikums ar pārsteigumu – cīņai gatavojas Mārtiņš Spīķis, vēl viens no slavenās brāļu komandas.

Piektdien uzsākta pieteikšanās procedūra Brenguļu sacīkstei. 2. jūnija posmam sportisti varēs pieteikties līdz pat 29. maijam, taču, protams, kā ierasts, organizatoriski labāk būtu sportistu laicīga mobilizēšanās gaidāmajai cīņai.

Mārtiņš Spīķis jau sen vēlas iet vecāko brāļu pēdās un startēt krosa tipa sacensībās. Folkreiss šajā ziņā ir piemērota disciplīna, jo ir ievērojami lētāks, līdz ar to varēs spert pirmos soļus kontaktcīņu sporta veidā. Līdz šim Spīķis startējis atsevišķos sprinta seriālos. Mārtiņa rīcībā uz pirmo posmu nonākusi Jura Zalmaņa Opel Astra automašīna.

Pēc sportistu aptaujām nojaušams, ka šovasar trasē varētu iziet daudz sportistu, vairāk nekā sarežģītajā ziemas sezonā. Tiesa, pirmais posms Brenguļos vēl var izrādīties mazāk apmeklēts dažādu apsvērumu dēļ, tāpēc sportistiem, kuri šaubās, startēt vai nestartēt Valmierā, lūgums atbalstīt rīkotāju ar ierašanos. Lai arī trasei palikusi rūgta piegarša pērnā čempionāta posma dēļ, folkreisa sacīkste pagājušajā gadā notika lieliskos laika un trases apstākļos.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv