Folkreiss/Autokross: Publicēti 2017. gada folkreisa un KKK dokumenti

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.11.2016
13:29

LAF Folkreisa Ziemas kauss un LAF Krosa komisijas autokrosa kauss ir gatavs startam – publicēti abu seriālu nolikumi un folkreisa 2017. gada tehniskie noteikumi. Uzreiz jāatzīmē – bez kardinālām izmaiņām.

Pirmais posms paredzēts 10. decembrī Brenguļu autotrasē, atliek tik sagaidīt atbilstošus laika apstākļus.

Folkreisa noteikumos ne tehnikas, ne sporta ziņā praktiski nav izmaiņu, svarīgākā, šķiet, ir junioru dzimšanas gada maiņa – 2017. gadā juniors būs braucējs, kurš dzimis 1996. gadā vai vēlāk.

LAF Krosa komisijas kausā apzinātu izmaiņu nav, taču situāciju var ietekmēt izmaiņas Latvijas autokrosa čempionāta tehniskajos noteikumos, kas attiecas uz Open 3500 klasi. Šīs klases braucēji gan nav bieži viesi Krosa komisijas kausā.

Šobrīd tiek izskatīts jautājums par galvas un kakla aizsargu (HANS un līdzīgie) izmantošanu LAF Krosa komisijas kausā. Šā brīža noteikumi paredz, ka sistēmas no 2017. gada kļūst obligātas čempionātā, kam automātiski būtu jāattiecas arī uz kausa seriālu. Taču šobrīd pastāv versija, ka ne čempionātā, ne kausā sistēma varētu vēl nebūt obligāta. Par šo tēmu paziņojumi sekos.

LAF Folkreisa Ziemas kausa 2017. gada nolikums

LAF Folkreisa tehniskie noteikumi 2017. gadam

LAF Krosa komisijas kausa 2017. gada nolikums

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv