Folkreiss/Autokross: Sākas pieteikšanās 22. decembra posmam Brenguļos!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
05.12.2013
11:07

Autocross.lv sākts pieteikšanās process LAF Krosa komisijas autokrosa kausa un LAF Folkreisa Ziemas kausa pirmajam posmam Brenguļu autotrasē, kas paredzēts 22. decembrī.  Līdz ar šo sacīksti, ja to aizvadīt ļaus laika apstākļi, oficiāli sāksies 2014. gada LAF Krosa komisijas sacensību plejāde.

Uzmanību 2013. gadā licencētajiem sportistiem! Tā kā Brenguļu posms iekrīt vēl šajā gadā, sacīkstē drīkst piedalīties ar šā gada licencēm, jo, kā rakstīts uz mazā plastikāta, licence ir derīga līdz šā gada 31. decembrim.

No šī, protams, izriet arī fakts, ka jau ar nākamo folkreisa un krosa posmu, kas paredzēts janvārī Upesciemā, visiem sportistiem jābūt licencētiem 2014. gadam. Sportisti, kuri 2013. gadā nebija licencēti, saņemot 2014. gada licenci līdz Brenguļu posmam, jau varēs startēt ar jauno licenci. Gan gada, gan vienreizējo licenču izmaksas, pārejot uz eiro, būtiski nemainīsies.

Sportistiem atgādinājums, ka, lai saņemtu gada licenci LAF Krosa komisijā, nepieciešams uzrādīt ģimenes ārsta atļauju par piedalīšanos autosporta sacensībās, jāiesniedz dokumentu foto (var izmantot LAF sistēmā esošais foto), jābūt apdrošinātam, jāuzrāda pārstāvētais sporta klubs, kurš ir LAF biedrs. Sportistiem vecumā līdz 18 gadiem nepieciešams uzrādīt notariāli apstiprinātu abu vecāku atļauju par piedalīšanos autosporta sacensībās (šādu atļauju var uzrakstīt abi klāt esoši vecāki LAF pārstāvja klātbūtnē).

22. decembra Brenguļu posma oficiālais rezerves datums ir 29. decembris. Par posma pārcelšanu, ja tāda būs nepieciešama, Autocross.lv un LAF.lv ziņos ne vēlāk kā 20. decembrī.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv