Folkreiss/Autokross: Sākas pieteikšanās Brenguļu posmam!

Viesturs Saukāns  03.07.2014 12:34 43

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Autocross.lv labajā stūrī atrodami dokumenti, kas palīdzēs sportistiem pieteikties LAF Folkreisa Vasaras kausa trešajam posmam, kā arī LAF Krosa komisijas kausa autokrosā devītajam posmam. Pieteikumu termiņš – 10. jūlijs.

Īpaši aicināti izmēģināt spēkus autokrosa klases braucēji, jo, līdz ar iznīkušo ziemu un tās posmiem, Krosa komisijas kauss ir uz robežas ar ieskaites problēmām – kvorumam (piecas mašīnas) jābūt visos atlikušajos posmos.

43 responses to “Folkreiss/Autokross: Sākas pieteikšanās Brenguļu posmam!”

 1. [Ex] says:

  Brauksim palūrēt un atbalstīt savējos! :)

 2. Skatitajs says:

  Cik varetu but brauceji? bus kadi jauni?

  • [Ex] says:

   Labs jautājums! Gan jau ka kādi 30 savāksies! Jasāk tik pieteikties! Cerams, ka krosa klasē arī būs virs 5. Nebūtu man jāspelē Igaunijā sestdienas vakarā – pabrauktu ar Civic trenniņa pēc…

 3. MS-76 says:

  Vakarā jau nav jābrauc brauksi pa dienu un vakarā uzspēlēsi :rotfl:

 4. Fans visiem says:

  Kas notiek neviens nepiesakās?

  • Krišs says:

   Noteikti ka piesakās, vienīgi pieteikumu skaitītājs un publicētājs šobrīd Zviedrijā aizņemts ar rallijkrosu! :-)

 5. Amatieris says:

  Ja mani palaiž braukt bez papīriem (karkass sertificēts agrāk bija), varu sastādīt krosa klasei konkurenci, ja tikšu līdzi :-D

 6. Fans visiem says:

  Brenguļos būs izsīkums? :-( :-(

 7. Fans visiem says:

  Brenguļos būs izsīkums?

 8. 26 says:

  Pēc manām domām,ja būtu balvu fonds kaut kāds,piem:pjedestālam,tad aktivitāte būtu daudz labāka un braukt gribētāju arī,ilgākā laika posmā,ieguvēji domāju ,ka būtu visi,entuziasms ir laba lieta,bet dažreiz ar to ir par maz.Protams,ka nav runa par kaut kādu baigo komerciju,ja izdevumi ir vidēji braucējam 150Eur uz gonku un to viņš var iegūt,ja novinnē ideāli.Viss galu galā grozās ap un ar nadu.

  P.S

  Tās ir tikai manas domas,kā varētu uzlabot aktivitāti.

  • [Ex] says:

   Līdzīgu ideju jau sen Viesturam ieteicu…

  • Viesturs says:

   Zinu šo ideju un zinu arī, ka skandināviem tā darbojas, bet es šobrīd esmu pret šo domu, jo a) maz dalībnieku, no kā nekas vērā ņemams tāpat nesanāk, b) tas sadārdzinās pasākumu, kas vēl vairāk samazinās dalībniekus. Folkreisā 1/3 startē reāli par pēdējām naudām, un arī es ar kaut vai +5 eiro pie dalības maksas, visticamāk, kapitulēšu. Un vispār – mēs taču izklaidējamies un ķeram kaifu, vai ne? Atpūšamies tajās dienās, vai ne? Mums taču visiem ir standarta mašīnas ar dugām par 950 eiro, vai ne? Nevis lielbudžeta 3 gadu gatavošanās pa n-tajiem tūkstošiem, vai ne? :D ;) Nepārvērtējam pasākumu, ķeram kaifu un izbaudām, nevis saspringstam uz budžetiem, kārbām, bloķiem, kloķenēm, kompjiem, utt. Bet, ja dikti gribās, ir spilgti piemēri Starka, Daiņu un Bogena izpildījumā – var izpausties uz nebēdu.
   PS-es nenoliedzu saknē šo domu, bet pie liela dalībnieku skaita (70?), pie kopējās labklājības, lai ir kā Skandināvijā, ka 50 eiro šurpu/turpu nav ģimenes pusdienu jautājums (2045?). :)

 9. vsa says:

  sveiciens gonscikiem! pec pagasa gada vecpils neveiksmes / kad aprava ellas piedzinas seniti/ pirms ta motorits gaja loti labi.. parjaucu motoru un joprojam cakarejos, kka neiet un peksni ellas spiediens palicis mazins. ir doma aizbraukt uz brenguliem, nokaut to motoru,ja vins ir kaujams un buvet jaunu.. tadi sudi..

  • 26 says:

   Kapēc tik dārgu pasākumu gribi?Paņem turpat,kur mašīna stāv,noleij motoram eļļu,izlej ārā tosolu vai dzešēšanas šķidrumu,noņem brīvgaitas regulātoru,starp sēdekli un gāzes pedāli ieliec puļķi,lai gāze grīdā un šķil klāt.Un lieta darīta :laugh: BMW 318 1993 iztur 25min.

   • vsa says:

    25 min ari gonkai pietiek… taka jariske.. jabrauc. :laugh:

    • [Ex] says:

     Tikai beidzot arī atbrauc, jo ja nekļūdos, tad pēdējās pāris reizes esi pieteicies, bet neesi trasē parādījies… :) Ja startēt tomēr nesanāk – par to ir jābrīdina vismaz Viesturu kaut vai sacensību rītā…

     • vsa says:

      nebrauc auguma,.. pirmo reizi interneta bridinaju ka netieku, bet otro reizi intai piezvaniju un atteicu piedalisanos. ja kas, es labosos.))) :laugh:

 10. jaanis_#92 says:

  klausās , kas notiek. ?
  es uzpindzeleju mašīnu brengulim.
  Ja būs tikai 7 lidz ritdienai (10.07.14) Tad nav jau jēga braukt. :(
  Viesturr.. ????

 11. [Ex] says:

  Njus, kas ar tiem pieteikumiem? Gabrāni bűšot, Brēde arī, gan jau ka Pelēņi un co… Gan jau, ka kādi divdesmit ar kapeikām beigās būs! Brālis tomēr izlēma krosa klasē nebraukt…

  • [Ex] says:

   p.s – aizsūtīju visiem potenciālajiem sportistiem gonkas plakātu draugos. Pagaidām vien pāris ir ielikuši albumos. Džeki – saņemās! Cik populārs ir un būs šīs sports ir pašu rokās… pēdējā laikā krosisti ir stipri aktīvāki šajā jautājumā un folkreisistiem liek kloķi. Agrāk bija otrādāk.

 12. uh says:

  spiež jau ar uz finansēm bišķi,un tā trase ar tramvaja sliedēm līkumos… nekas ,gan jau … :-D

 13. Viesturs says:

  Jomajo, uzgriežu tik bišķi muguru un te jau panika sacelta! :D Kā redziet, nu jau viss kārtībā. Re, kā sanāk – ka pieteikumus pēdējā dienā sūtīt, tad meistari, a kad es bišķi nosačkoju, tā viss slikti. :D :D :D Redziet, tieši tik strauji mums ar organizatoriem sirmo mati, kad viss notiek pēdējā brīdī! :)
  Ja nopietni – paldies par pieteikumiem, viss forši un kārtībā. Krosam vēl gaidām Mārtiņa S. pieteikumu, bet visvairāk gaidām svarīgo piekto, lai ir ieskaite! Turās, saņemās un dragājam!

 14. Fans visiem says:

  Šodien biju Brenguļu autotrasē tur vis bija kārtībā. Nolīdzināts,nopļauts,bedres trasē nebija.

 15. Fans visiem says:

  Vēl kāds pieteiksies?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru