Folkreiss/Autokross: Sākas pieteikšanās ziemas Brenguļiem!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
01.12.2016
16:34

Par spīti dažādām laika prognozēm viss sakārtots – Autocross.lv labajā pusē atrodami dokumenti, lai sportisti varētu pieteikties LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 1. posms, kas paredzēts 10. decembrī Valmierā, Brenguļu autotrasē.

Pašlaik prognozes nesola sacīkstes norisi, taču izsludināta kaujas gatavība sportistiem. Gala lēmums par sacīkstes norisi tiks pieņemts 8. decembrī, kas ir arī pēdējais pieteikumu termiņš, kā arī datums, kad rīkotājiem jāizsludina gala lēmums par autokrosā izmantojamām riepām.

Sportistiem gan folkreisā, gan autokrosā jāņem vērā, ka decembrī notiekošajā pasākumā vēl ir derīgas arī 2016. gada sportistu licences. Taču tas neaizliedz uzsākt nākamā licenču kārtošanas procedūru.

LAF Krosa komisijas kausā paredzēta brīva riepu izvēle, kas paredzētu, piemēram, arī brīva garuma radžu riepu izmantošanu. Taču 8. decembrī rīkotāji paziņos izšķirošo spriedumu šajā sakarā – ja sacīkste varēs notikt, bet nebūs sniega, var tikt pieņemts lēmums par bezradžu riepu izmantošanu vai citi manevri.

Aicinājums sportistiem sevi noskaņot, ka sacīkste būs!

Jāatzīmē, ka dienu vēlāk — 11. decembrī — Brenguļos paredzēts arī uz VAZTusa tradīcijām bāzētā RX Ziemas kausa posms.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv