Folkreiss/Autokross: Sākas pieteikšanās ziemas Brenguļiem!

Viesturs Saukāns  01.12.2016 16:34 4

Par spīti dažādām laika prognozēm viss sakārtots – Autocross.lv labajā pusē atrodami dokumenti, lai sportisti varētu pieteikties LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 1. posms, kas paredzēts 10. decembrī Valmierā, Brenguļu autotrasē.

Pašlaik prognozes nesola sacīkstes norisi, taču izsludināta kaujas gatavība sportistiem. Gala lēmums par sacīkstes norisi tiks pieņemts 8. decembrī, kas ir arī pēdējais pieteikumu termiņš, kā arī datums, kad rīkotājiem jāizsludina gala lēmums par autokrosā izmantojamām riepām.

Sportistiem gan folkreisā, gan autokrosā jāņem vērā, ka decembrī notiekošajā pasākumā vēl ir derīgas arī 2016. gada sportistu licences. Taču tas neaizliedz uzsākt nākamā licenču kārtošanas procedūru.

LAF Krosa komisijas kausā paredzēta brīva riepu izvēle, kas paredzētu, piemēram, arī brīva garuma radžu riepu izmantošanu. Taču 8. decembrī rīkotāji paziņos izšķirošo spriedumu šajā sakarā – ja sacīkste varēs notikt, bet nebūs sniega, var tikt pieņemts lēmums par bezradžu riepu izmantošanu vai citi manevri.

Aicinājums sportistiem sevi noskaņot, ka sacīkste būs!

Jāatzīmē, ka dienu vēlāk — 11. decembrī — Brenguļos paredzēts arī uz VAZTusa tradīcijām bāzētā RX Ziemas kausa posms.

 • 1111

  Kādas prognozes?

 • MS-76

  Ideālas šogad sacensības nebūs vismazs Folkreiss.
  Ja nu vienīgi laidīs pa DUBĻIEM???

  • 1111

   Šaubos vai kāds gribēs bojāt trasi jau ziemas sākumā.

 • 26

  Izskatās,ka nemaz tik sūdīgi nebūs.decembra vidus vieni mīnusi.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***