Folkreiss/Autokross: Sākusies pieteikšanās pirmajam posmam!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.12.2015
10:35

Lai arī aiz loga rudenīgs pavasaris, Latvijas folkreisa un autokrosa kolektīvs gatavojas pirmajai ziemas sacīkstei, kas paredzēta 20. decembrī Brenguļu autotrasē. Autocross.lv sākta pieteikšanās gaidāmajai cīņai.

Protams, sacīkstes norisi diktēs laika apstākļi, taču šobrīd nav iespējams pateikt, kādas izredzes ir aizvadīt Brenguļu posmu. Taču jānoskaņojas tam, ka sacīkste būs. Jebkādas ziņas par sacensības atcelšanu uzskatāmas par baumām līdz 17. decembrim.

Šobrīd intriģējoši būs uzzināt gan LAF Folkreisa Ziemas kausa, gan LAF Krosa komisijas autokrosa kausa dalībnieku sastāvus. Par krosa dalībniekiem prognozes izteikt sarežģīti. Arī par folkreisa kolektīvu ziņas šobrīd visdažādākās. Labā vēsts ir tā, ka starpsezonā top vairākas jaunas mašīnas – viena no favorītiem Edvīna Vansoviča rīcībā var nonākt jauns un spēcīgs VW Golf II, Vidzemē salikti karkasi vairākiem BMW, top arī citi auto. Starp citu, par aizmugures piedziņu runājot – lai arī ziema šķietami nav pateicīgākais gadalaiks Klasikām, aizmugures piedziņas braucēji aktīvi gatavojas sezonai. Jo vairāk Klasiku būs, jo lielāka iespēja sportistiem beidzot piedzīvot arī atsevišķu finālu tieši aizmugures piedziņas mašīnām.

Publicētajos folkreisa tehniskajos noteikumos nav lielu izmaiņu. Arī sezonas sporta nolikums bez revolūcijas, vienīgi intriģē jau iepriekš minētā dubultā izloze, kas liks braucējiem samainīt konkurentus kvalifikācijas otrajā pusē. Tas attiecas gan uz folkreisu, gan Krosa komisijas kausu.

Šobrīd atliek gaidīt ziemu! Turklāt sportistiem, kuri neplāno Vidzemes sacīksti, jābūt gataviem reaģēt arī uz 26. decembra Vecpils posmu!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv