Folkreiss/Autokross: Sākusies pieteikšanās pirmajam posmam!

Viesturs Saukāns  04.12.2015 10:35 17

Lai arī aiz loga rudenīgs pavasaris, Latvijas folkreisa un autokrosa kolektīvs gatavojas pirmajai ziemas sacīkstei, kas paredzēta 20. decembrī Brenguļu autotrasē. Autocross.lv sākta pieteikšanās gaidāmajai cīņai.

Protams, sacīkstes norisi diktēs laika apstākļi, taču šobrīd nav iespējams pateikt, kādas izredzes ir aizvadīt Brenguļu posmu. Taču jānoskaņojas tam, ka sacīkste būs. Jebkādas ziņas par sacensības atcelšanu uzskatāmas par baumām līdz 17. decembrim.

Šobrīd intriģējoši būs uzzināt gan LAF Folkreisa Ziemas kausa, gan LAF Krosa komisijas autokrosa kausa dalībnieku sastāvus. Par krosa dalībniekiem prognozes izteikt sarežģīti. Arī par folkreisa kolektīvu ziņas šobrīd visdažādākās. Labā vēsts ir tā, ka starpsezonā top vairākas jaunas mašīnas – viena no favorītiem Edvīna Vansoviča rīcībā var nonākt jauns un spēcīgs VW Golf II, Vidzemē salikti karkasi vairākiem BMW, top arī citi auto. Starp citu, par aizmugures piedziņu runājot – lai arī ziema šķietami nav pateicīgākais gadalaiks Klasikām, aizmugures piedziņas braucēji aktīvi gatavojas sezonai. Jo vairāk Klasiku būs, jo lielāka iespēja sportistiem beidzot piedzīvot arī atsevišķu finālu tieši aizmugures piedziņas mašīnām.

Publicētajos folkreisa tehniskajos noteikumos nav lielu izmaiņu. Arī sezonas sporta nolikums bez revolūcijas, vienīgi intriģē jau iepriekš minētā dubultā izloze, kas liks braucējiem samainīt konkurentus kvalifikācijas otrajā pusē. Tas attiecas gan uz folkreisu, gan Krosa komisijas kausu.

Šobrīd atliek gaidīt ziemu! Turklāt sportistiem, kuri neplāno Vidzemes sacīksti, jābūt gataviem reaģēt arī uz 26. decembra Vecpils posmu!

 • vsa

  da labi. ziema tiesi ar klasiku var prieksiniekus izcirst. jamak sturet. DDD

  • Kristaps VAZ#?

   Ar zāģiem diskutabli, ar gludajām, manuprāt, ne tuvu.

 • vsa

  paskat 11 gada bauskas ziemas rezultatus. braucu ka uz izklaidi vnk babraukaties, bet velak to nozeloju. ja pie gonkas pieetu nopietnak un butu pareiza taktika .vareja tikt stipri aukstak tabula. viesturs nelaus samelot.

  • Kristaps VAZ#?

   Nevienā 2011. mūsas gonkas sarakstā neredzu tavu vārdu (tajos rezultātos, kas tepat atrodami)

  • Kristaps VAZ#?

   Bet jebkurā gadījumā – ziema=(nu gandrīz)dubļi. Jebkurā dubļu gonkā ar priekšu trasi izbrauks ātrāk nekā ar klasiku. Fakts.

 • vsa

  aj aj,tu ne tur skati. bauskas ziemas gonka 2011 gada, 10 rezultats no 35. ,bet vareja bur labak, bet pats biju vainigs ka tik slikti sanaca. bija skaista ziema ar ledu.. par dubliem neiet runa nemaz.

  • 609

   Nu ja jau Tu 11aja gada biji tads povigists atbrauc 16aja un paradi visiem ka jabrauc jaiebrauksi pa taisno finala uzsauksu Tev labu visiti!

  • Kristaps VAZ#?

   uz ledus tas ir vēl izteiktākt, halloo! :D Es nerunāju par atsevišķiem gadījumiem, bet par fwd un rwd vispārīgi. līdzīgi piloti ar līdzīgām mašīnām, tikai vienam priekšpiedziņa, otram – klasika. Cik reizēs no 10 klasika būs ātrāka pa ledu? :)

 • vsa

  kur un kas bus 16taja? ja bus ziema.ledus. brauksu ziemas gonkas,tad ari redzes.

  • 609

   es biju domajis 16. gadu mans piedavajums paliek speka!Tiekamies ziema!

 • Nu, vismaz pašpārliecinātības netrūkst- tas arī labi. :)

 • Nr66

  Esmu liecinieks Bahiņa un vsa derībām… :)
  Tiekamies tiekamies ziemā…. ( kad tā pienāks ) :)

  • Tiekamies tiekamies vai labāk tiekamies tiekamies? :)

 • vsa

  izaicinajums pienemts.. gaidam ziemu ..

 • mellaish

  Palikušas vēl tikai 11 dienas un divi dalībnieki pieteikušies.

  bet vispār pa nopietno – ja sniega vai sala nebūs, tad gonka nenotiks?

  • Galvenais, lai ir sals, bez sniega iztiksim. Pa dubļiem gan nebrauksim. Par dalībniekiem – laikam valda lielā neticība, bet šodienas prognoze Brenguļiem kļuva jocīgi patīkama :) Bet zvanās ļaudis, viss forši. :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spānija, Barselona, 14.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 1. posms

Latvijas sportisti:

 

 

x