Folkreiss/Autokross: Sestdien Aizkrauklē folkreiss un autokross

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
01.09.2014
15:24

Sestdien Aizkraukles autotrasē norisināsies LAF Folkreisa Vasaras kausa 5. posms, kā arī Aizkraukles autotrases kausa izcīņa autokrosā. Laba iespēja iemēģināt jaunu trasi!

Ar folkreisu viss skaidrs – kārtējais posms, kārtējie dalāmie punkti un pjedestāla pozīcijas. Diez vai šī sacīkste būs tā, kura noskaidros LAF Folkreisa Vasaras kausa šā gada ieguvēju – kopvērtējuma situācija ir pārāk sarežģīta, lai viss noskaidrotos priekšlaicīgi. Posms līderiem svarīgs.

Lai gan Aizkraukles sacensība nav paredzēts kā LAF Krosa komisijas autokrosa kauss, pēc šī seriāla principiem tiks aizvadīta arī autokrosa klases cīņa. Uz starta aicināti visu Latvijas čempionāta salonautomašīnu klašu braucēji, kā arī dalībnieki, kuru mašīnas kādu nianšu dēļ īsti čempionātam neatbilst (piemēram, neesoši, neatjaunoti vai novecojuši karkasu dokumenti), tomēr auto būve un izcelsme liecina, ka praksē tā ir droša un saprātīga. Tāpat, kā LAF Krosa komisijas kausā, arī Aizkrauklē stāties uz starta varbūt ir vienkāršāk nekā pats auto īpašnieks domā.

Šobrīd tiek izskatīta iespēja veidot cīņas arī Buggy 1600 bagiju klasē. Šīs klases starts lielā mērā ir pašu braucēju ziņā: ja izveidojas kolektīvs ar 5 vai vairāk mašīnām, cīņa varēs notikt.

Gan folkreisa, gan autokrosa pieteikuma veidlapas atrodamas Autocross.lv labajā pusē, sadaļā „Aktuāli!”. Pieteikumu termiņš – ceturtdiena, taču, tā kā apgūstam jaunas teritorijas, ar pieteikšanos nevajadzētu vilcināties, lai varam prognozēt dalībnieku skaitu.

Šobrīd lielākais potenciālo braucēju jautājums ir trases atrašana, bet patiesībā tas ir vienkārši: ja brauc pa veco labo Daugavpils šoseju, tad jāsasniedz Aizkraukle, tai cauri, pāri HESam, tad pa labi, līdz apdzīvotai vietai Sērene. Sērenē aiz baltā fona zīmes pirmais pagrieziens pa labi dārziņu teritorijā. Būs arī norādes, tā kā bažu nav, atrast viegli.

Attiecīgi, tiem, kas brauc no Jaunjelgavas puses,  Sērenē pēdējais iespējamais pagrieziens pa kreisi (jau atkal norādes).

 

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv