Folkreiss/Autokross: Sestdien Vecpilī starts! Kross – ar radzēm (Video)

Viesturs Saukāns  11.01.2017 17:57 7

Nolemts, ka sestdien, 14. janvārī Vecpils autotrasē tiks dots starts LAF Folkreisa Ziemas kausam un LAF Krosa komisijas autokrosa kausam –sacīkste notiks! Autokrosa klasei riepu izvēle brīva, kas nozīmē, ka sportisti drīkst izmantot arī radžu riepas.

Lai gan tuvākajās dienās šā brīža sals atkāpsies, gaidāmais mini-atkusnis nepaspēs nodarīt ļaunumu. Tāpēc rīkotāji dod zaļo gaismu sacīkstes norisei.

Plašākās diskusijas izraisījās par riepu veidu autokrosam. Vairākums gan Autocross.lv komentāros, gan privātās sarunās nosvēra svaru kausus par labu radžu riepām. Tomēr, tā kā daļa no radžu riepu atbalstītājiem vēl nav dalībnieku sarakstā, varbūt bezradžu braucējiem ir vērts piedalīties – izklaide un potenciāli veiksmīgs rezultāts arī šādā situācijā ir iespējams!

Pieteikšanās bez nolikumā paredzētajām sankcijām gan folkreisam, gan krosam noslēdzas trešdienas vakarā.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***