Folkreiss/Autokross: Sestdien Vecpilī viss notiek!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
05.10.2012
12:39

Lai pasteigtos priekšā baumām Vecpils autotrase ziņo, ka sestdien, 6. oktobrī viss notiks kā līdz šim plānots! Skaidrs, ka lietus bijis un vēl arī būs, tomēr konkrētā trase fiziski spēj pārdzīvot lietavas sava dabīgā noturīgā seguma dēļ.

Trases saimnieks Kaspars Džeriņš skaidro: „Pa nakti pamatīgi nolija, šobrīd (piektdienas pusdienlaikā) lietus ir mitējies, bet prognozes rāda, ka līs arī naktī uz sestdienu. Jā, tas nozīmē, ka dienu sāksim ar dubļiem. Taču, tā kā sestdien pa dienu lietu vairs nesola, tad trase būs labā stāvoklī, jo tā ātri tīrās. Pagājušajā svētdienā, kad arī pa nakti pamatīgi lija, uzreiz likām trasē trīs mašīnas, lai vērtētu, kāda ir situācija dramatiskajos apstākļos. Tomēr praksē pierādījās, ka dubļu virskārta labi tīrās, savukārt mēs darām visu iespējamo, lai neļautu ūdenim veidot peļķes. Domāju, ka būs kārtīga rudens sacīkste, varbūt atšķirīga no citām šogad piedzīvotām, tomēr izbraucama un interesanta.”

Jāpiebilst, ka pēdējās pāris sezonas Latvijas krosa tipa pasākumi tik tiešām ir saudzēti, ar dažiem izņēmumiem, tāpēc šā brīža lietus radījis negaidīti lielu ažiotāžu ap gaidāmo cīņu. Tomēr vairs netiek izskatīta iespēja sacīksti atcelt un sestdien viss notiks kā plānots.

Sacīkstē plāno startēt 26 folkreisa dalībnieki, astoņi salonauto krosa braucēji, septiņi (vismaz, nav ziņu par divu sportistu pēdējiem plāniem) B600 bagiji, kuriem pievienosies divi Lietuvas Buggy 1600 braucēji.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv