Folkreiss/Autokross: Sestdien Vecpilī viss notiek!

Viesturs Saukāns  05.10.2012 12:39 9

Lai pasteigtos priekšā baumām Vecpils autotrase ziņo, ka sestdien, 6. oktobrī viss notiks kā līdz šim plānots! Skaidrs, ka lietus bijis un vēl arī būs, tomēr konkrētā trase fiziski spēj pārdzīvot lietavas sava dabīgā noturīgā seguma dēļ.

Trases saimnieks Kaspars Džeriņš skaidro: „Pa nakti pamatīgi nolija, šobrīd (piektdienas pusdienlaikā) lietus ir mitējies, bet prognozes rāda, ka līs arī naktī uz sestdienu. Jā, tas nozīmē, ka dienu sāksim ar dubļiem. Taču, tā kā sestdien pa dienu lietu vairs nesola, tad trase būs labā stāvoklī, jo tā ātri tīrās. Pagājušajā svētdienā, kad arī pa nakti pamatīgi lija, uzreiz likām trasē trīs mašīnas, lai vērtētu, kāda ir situācija dramatiskajos apstākļos. Tomēr praksē pierādījās, ka dubļu virskārta labi tīrās, savukārt mēs darām visu iespējamo, lai neļautu ūdenim veidot peļķes. Domāju, ka būs kārtīga rudens sacīkste, varbūt atšķirīga no citām šogad piedzīvotām, tomēr izbraucama un interesanta.”

Jāpiebilst, ka pēdējās pāris sezonas Latvijas krosa tipa pasākumi tik tiešām ir saudzēti, ar dažiem izņēmumiem, tāpēc šā brīža lietus radījis negaidīti lielu ažiotāžu ap gaidāmo cīņu. Tomēr vairs netiek izskatīta iespēja sacīksti atcelt un sestdien viss notiks kā plānots.

Sacīkstē plāno startēt 26 folkreisa dalībnieki, astoņi salonauto krosa braucēji, septiņi (vismaz, nav ziņu par divu sportistu pēdējiem plāniem) B600 bagiji, kuriem pievienosies divi Lietuvas Buggy 1600 braucēji.

 • Kostiks

  Palaidīs b1600 visus braucienus no rīt aun pēc kārtas :D, lai norauj dubli un vis buus okAi!

 • #171

  Tiekamies vakarā Vecpilī :)

  Lietus = 0 problēm :)

  • Vo! Viens no riktīgiem cīnītājiem! :soldier:

   • 111

    viss ir atkarīgs no cik labi slotiņas strādās!!!! ?:-)

  • Es buutu veel viens, ja showakar nebuutu jaaspeelee Talsos! Bet es saku – tiekamies no riita ibio maat! :) Lietus = 0 problēm :)

 • ups

  es ar līdzi just dosos un man vienalga cik līst ! FOLKREISS RULLEE

 • VSA team

  es busu.. jo viens labs draugs atbalsta so pasakumu un brauc lidz.. :-))

 • Kavita V 140

  dodamies pēs 6h ārā :)

 • Kristaps VAZ #8

  Dažādu iemeslu dēļ nācās atsaukt savu pieteikumu. Bet tiem, kuri startēs, novēlu labi pavadītu dienu labā trasē 8-)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***