Folkreiss/Autokross: Smiltenes posms pārcelts uz nenoteiktu laiku

Viesturs Saukāns  28.02.2017 11:25 2

LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa piektais posms no šīs nedēļas nogales pārcelts uz nenoteiktu laiku. Nav atcelti centieni šo posmu sarīkot, tomēr pašlaik laika prognozes nepiedāvā konkrēti nosaucamu datumu.

Smiltenes sacīkste bija paredzēta 5. martā, taču pašlaik nav sinoptiskā iemesla pat izskatīt šīs sacīkstes norisi paredzētajā datumā.

Tepera trases posma norise (vai nenorise) ir ļoti izšķiroša LAF Folkreisa Ziemas kausa cīņās. Pašlaik kopvērtējumā Ivo Gabrānam un Artim Biezajam ir vienāds punktu skaits cīņā par uzvaru, savukārt top-7 braucēji atrodas nieka desmit punktu (puse no uzvaras vērtības) robežās. Līdzīgi arī gan komandu, gan Junioru kausā: starp Dāvi Emīlu Ūdri un Mairi Viguli tikai divi punkti (54:52), bet starp Kavita V komandu un Streamline Racing – tikai viens punkts (95:94). Vai nu Smiltenei visu jāizšķir, vai nu šis būs viens no dramatiskākajiem sezonas iznākumiem Latvijas folkreisa vēsturē.

  • [Ex]

    Izskatās jau, ka ziemai game over…

  • SV #18

    Pēc rezultātiem izskatās, ka ir daudz gribētāju uz šo sacensību, jebkādos laika apstākļos :D..

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 16.12.2017. LAF Folkreisa Ziemas kausa 1. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 1. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - komanda Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (-) Dalībnieki KKK (-)