Folkreiss/Autokross: Šonedēļ pamatīgs pasākums Vecpilī

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
11.07.2011
14:38

Šo sestdien Vecpils autotrasē tiks aizvadīts LAF Folkreisa Vasaras kausa trešais posms, kā arī sacīkste autokrosa braucējiem. Vecpils lieliski debitēja ziemas sezonā, šobrīd priekšā arī lielais uznāciens vasarā. Trase būs ātra un interesanta, tāpēc varētu būt patīkams jaunums krosa sabiedrībai.

Pieteikumu termiņš pirms šīs sacīkstes noslēdzas otrdienas vakarā. Pašlaik folkreisa dalībnieku skaits tuvojas 30, bet krosa braucēji, šķiet, uzticīgākie kausa izcīņu dalībnieki – Ainārs Kenigsbergs, Uldis Andersons un Igors Afļitunovs. Pastāv cerības trasē redzēt vēl kādu autokrosa ieskaites dalībnieku.

Folkreisam šī sacīkste būs trešais posms centrālajā seriālā – Vasaras kausā, kā arī otrā sacīkste Kurzemes reģiona kausa ietvaros. Šobrīd Vasaras kausa līderis ar divām uzvarām ir Raivis Riekstiņš – ar nu jau bijušo Renāra Ēķa Opel Astra Raivis gatavojas startam arī Vecpilī. Šī būs jau trešā mašīna trijās sacīkstēs, ar kuru startē Riekstiņš. Kopvērtējumā otrais šobrīd Kristaps Lapsa, bet trešais – Jānis Matulēns, kurš gan Vecpilī nestartēs, viņa vietu ieņems tēvs Jānis Matulēns seniors.

Kurzemes kausā aizvadīta viena sacīkste. Tajā vadībā Mūsas posma uzvarētājs Artūrs Bāriņš, aiz viņa Ivars Kerns (vēl nav pieteikumu sarakstos) un Renārs Ēķis, kurš startēs ar tikko iegādātu spēcīgu Opel Kadett.

Precīzu sastāvu uzzināsim, šķiet, trešdienas rītā. Iespējamas izmaiņas arī komandu ieskaites vadošo vienību sastāvā.

Vecpils autotrase ziemā aizvadīja izcilu debiju, jo gan trases konfigurācija, gan kvalitāte bija augstākajā līmenī. Arī vasarā viss varētu izdoties, cerībā, ka pasākumu neiznīcinās lietus. Nojaušams, ka trases segumu veido līdzīga grunts (drīzāk māls) kā Priekules autokrosa trasē, kas nozīmē, ka trasei vajadzētu būt cietai un stabilai. Ja gadījumā līs, gaidāma laba sacīkste tiem, kam patīk braukt ziemā…

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv