Folkreiss/Autokross: Sportisti briest Upesciema cīņām

Viesturs Saukāns  05.01.2013 13:57 16

Lai gan pieteikumu saraksts pašlaik ir necili aizpildīts, 19. janvāra Upesciema sacīkste gatavojas daudzi sportisti – gan LAF Folkreisa Ziemas kausa posmam, gan autokrosa Krosa komisijas kausa posmam. Patīkami, ka folkreisa kolektīvam gatavojas pievienoties jauni sportisti.

Uzzinot par folkreisa viesošanos Upesciema trasē, sarosījušies šo trasi līdz šim iepazinošie braucēji un tuvējā apkārtnē tiek steigta vismaz viena Mazda šīs sacīkstes apmeklēšanai. Tikmēr Rīgā gandrīz gatavs savulaik rallijsprintam gatavots Opel Kadett, kas trasē ievedīs vismaz vienu jaunu braucēju. Pašlaik nav ziņu no Kuldīgas puses, uz kuru pārcēlies Rūdolfa Bogena pēdējā posmā izmantotais VW Golf II, taču mašīnai vajadzētu būt kaujas gatavībā. Kuldīgā, starp citu, esot jūtama rosība folkreisa virzienā.

Janvāra cīņām gatavojas arī regulārie braucēji, gaidāmas arī vairākas spilgtas atgriešanās. Patīkami arī, ka ziema tik tiešām gatavojoties atgriezties un janvāra otrajā pusē tiek solīts gan sals, gan sniegs.

Autokrosa klasē šobrīd vairāki sportisti gaida viens uz otru, tomēr mudinājums dalībniekiem sākt pieteikšanos – jā ātrāk un dinamiskāk tā notiks, jo vairāk dalībnieku līdz sacīkstei var pieteikties.

Atgādinām, ka pieteikumu termiņš noslēdzas 16. janvārī, savukārt gan folkreisa, gan krosa nolikums paredz, ka nepamatoti kavēts pieteikums pēc šī datuma nozīmē -1 punktu no kvalifikācijas rezultātiem, kas, no vienas puses, ir niecīga vienība, tomēr lielā konkurencē var izšķirt pat vairākas pozīcijas un braucēju atrašanos A finālā.

 • labss ne!

  zinot trasi buus labs pasaakums!
  JUMALAUT

 • labss ne!

  tb JUMALAUTA

 • Šodien palaists jauns konts Twitter vidē: @FolkreissLAT. Gan oficiālas, gan pļāpu ziņas par folkreisu, twiteristi – palūrieties! :)

 • Gaidam sniegu un salu un tiekamies trasee! “Augstaaaa Pilotaazha” gatavojas startam…

 • #171

  Man jau vairāk par braukšanu gribās izbaudīt pašu burziņu – satikt sen neredzētus beidrus ! Protams arī visas pārējās izdarības, kas vieno lielo folkreisa saimi :)

 • lielais

  Grigorovičš ar savu 250ls +pvn(auto cena pa kādu nopirka) ari ir pieteicies!!! Malacis,ar kur tad jaunā perspektīvā :-) Zvaigzne nav pieteikusies ar ko Raivim cīnīties?

 • Jokis

  Intresē, kura ta ir tā jaunā perspektīva ar ko RG tā grib cīkstēties?

 • R.G.

  nezinu par ko tur Lielais runa

 • Pečkins

  Folkreisā nebūs interesanti, jo uzvarētājs jau zināms – krosa jaunā zvaigzne, kopvērtējuma 5.vietas ieguvējs Ex : Da beis vai kā tur rakstās :) :D

  • Čarka

   Nu ja ka , krosa meistarības paraugs kabinās kā Palēvics Juniors visiem pa apli iekšā:D
   Krosa Honda jau ar uz izķeršanu aizies, jāiīt nu uz banku:D

   • Čarka – droshi, njem naudu liidzi un njem Hondu ciet! Ja no shii fakta biitos, tad ar vinju folkreisaa nebrauktu :)

    Ar Paleevicu gan saliidzinaaji nevietaa :)

  • Nu bet protams – kur tad bez uzbraucieniem! :) Tev ir visas iespeejas beigtapmierinaat sevi pie datora ekraana, iegaadaaties sporta auto un braukt ar mums ciiniities!

   Sunji rej, bet karavaana iet taalaak…

   p.s – par uzvaru protams ciiniishos…

 • CT

  Tā laikam kaut kāda jaunlaiku mode, ka “īstie vīri” marinē pieteikšanos līdz pēdējam . Kaut kā neticās, ka tik vien dalībnieku trasē būs.

  • Manējais aprēķins rāda, ka folkreisa klase var tik pat līdz 29 dalībniekiem, kas gan ir optimistiskākā prognoze. Reāli – 25-26. Kross – mīkla. Zinu, ka riktējas JKozlovskis, AKļava, iespēju izskata ALajevskis… Organizators vēl plāno kontaktēt ar Valmieras gala braucējiem.

   • Bet jā, paliek uzkrītoši, ka sākumā folkreiss varēja lepoties ar “viss notiek laikā”, tagad viss beidzamā brīdī. Protams, no otras puses, ja pieteikšanās beidzas trešdien 23:59, tad pieteikums trešdien 23:58 ir vairāk nekā laikā! :D

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Folkreisa Vasaras kausa 1. posms, Krosa komisijas kausa 4. posms

Smiltene, Tepera trase, 28.04.2019.

Dalībnieki FR (35)

Dalībnieki KKK (16+2)

Reģistrācija parkā

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 2. posms

Spānija, Barselona, 27.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

Latvijas rallijkrosa čempionāta 1. posms, NEZ Kroskartu čempionāta 1. posms

Rīga, BKSB, 04.-05.05.2019.

Dalībnieki

***

Latvijas autokrosa čempionāta 1. posms

Valmiera, Brenguļu autotrase, 12.05.2019.

Dalībnieki

***

Pasaules rallijkrosa čempionāta 3. posms

Beļģija, Spā trase, 11.05.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis

-

***

AUTOCROSS.LV ATBALSTA