Folkreiss/Autokross: Startē pieteikšanās pirmajam ziemas posmam!

Viesturs Saukāns  30.11.2014 12:55 15

Autocross.lv labajā pusē atrodamas pieteikuma veidlapas 2015. gada LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa pirmajai sacīkstei, kas norisināsies 14. decembrī Valmierā, Brenguļu autotrasē!

Kā ziņots, sniega trūkums netiks uzskatīts par iemeslu atcelt sacīksti, derēs arī labs kailsals. Protams, vērosim laiku un pa dziļiem dubļiem nebrauksim. Taču viss tiek virzīts uz to, ka šis posms būs. Diena, kad kaut kas var tikt atcelts, ir ceturtdiena pirms sacīkstes (11. decembris), līdz tam jebkuras runas par atcelšanu ir tikai un vienīgi baumas.

Lai labi salst un snieg!

 • Fans visiem

  Kāpēc neviens nepiesakās?Vai visi atkal uz beigām pieteiksies?

  • Dabīgi, ka uz beigām! :) Ja nopietni, spēcīga kustība notiek dalībnieku vidū, iet vaļā mašīnu karkasu pārbaudes un licencēšanās. Galvenais, lai visi notic, ka 14.12. tiek domāts nopietni. Kā rakstīju, 11.dec. ir pirmā diena, kad kaut ko runāsim par atcelšanu, līdz tam viss ir uzskatāms par notiekošu. Sarosās tik! :)

   • Kristaps VAZ#1

    Agrā 14. decembra rītā neplānojas kopīgs fanu buss no Ogres uz Brenguļiem? :D

    • mha

     skats būtu labs… pasažieri uzvalkos un vakarkleitās, pie aizsvīdušiem logiem, traucas omnibusā baudīt ziemas priekus uz Brenguļu alus darītavu!

    • Nebūs jau, kam braukt, uz to laiku visi rosolā čučēs :D :D :D

   • Fans visiem

    Pats brauksi Viestur folkreisā?Krosa klasē vajadzētu tik pat daudz kā pēdējā posmā dalībniekus.

    • Par saviem plāniem svētdienas vakarā kaut ko zināšu, paldies par jautājumu. Par krosa klasi piekrītu – rudens bija labs. Pagaidām gan grūti prognozēt, kas un kā, bet nebūs tā, ka nebūs, galvenais kādam spert pirmos pieteikšanās soļus, ko Edijs O. jau ir izdarījis.

     • Fans visiem

      Uz 14.12.14 sola -5 grādus un iepriekšējās dienās tā pat.

 • folkreisists

  Tad jau uz starta vaidzes ar alkometru:D.

 • Mosmos bet meginat varetu:D

 • koijots #71

  Būtu labi, ja ik pa pāris dienām, kāds no vietējiem atrakstītos – kā izskatās trasē! Vai segums ir iesaldēts līdzens, vai bedrains, vai ar dubļos sadzītām risēm? Vai sniegs tur ir, vai pa trasi kāds braukā? Vai varbūt ir uzsaldēts ledus? Slideni un līdzeni Brenguļi, skan ļoti vilinoši! Sasaldētas bedres un rises, vai arii līdz galam nesasalis segums, zinot ka jau pēc nedēļas var būt Vecpils nu galīgi neuzrunā! Ideāli būtu, ja trase būtu iesaldēta līdzena, un kāds tur arī paslidinātos, lai kaut to niecīgo sniega kārtiņu pārvērstu ledū! Ledus labāk nekā sasalusi zeme, vai sniegs pretonas atkusnim!

  • Pēc weeekenda varētu būt precīzākas ziņas, arī progozes sāks kļūt precīzākas, citādi te amplitūda no -17 līdz +3, jau nervi beigti skatīties katru dienu. :) Pašlaik trasē sniega neesot, lai gan Valmierā kaut kas bišķi ir. Ja tiešām uznāk nelielais atkusnis, labāk būtu, ja nebūtu ne sniega, ne ūdeņu,kas var izveidot zapti. Trase esot nolīdzināta. Bet vērosim.

 • NELAFa braucējs

  Kur vel pieteikumi? Krosisti sarosās. Laikam viens uz otru gaida, kad būs vēl pieteikumi, vai ir jēga braukt.

  • Par krosa čaļiem tieši tā arī ir, kā noprotu no runām. Tā kā, veči, sarosamies! Vēlreiz piebilde, par spīti prognozēm, runa par atcelšanu var būt tikai ceturtdien, vai pat sākot no ceturtdienas. Vakar biju vienā trasītē ar līdzīgu segumu – nelieli plusi nav bēda (un tā pat nebija Vidzeme), neliela dubļu kārtiņa ar pāris mašīnu braukāšanu pazuda kā nebijusi jau pēc pāris stundām = gonkas režīmā vajadzētu tikai treniņus. Apakšā momentā parādās absolūti ciets, līdzens segums, uz vakaru pat putekli sāka veidot. Tā kā pagaidām tie +1 neskādē. Protams, vērosim, būs slikti, ja sāks līt.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 26. augusts Latvijas autokrosa čempionāta un kausa 4. posms /2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, B600, Mini. Open 4500./ Baltijas autokrosa kausa 4. posms /D12, B6000/ Nolikums Pieteikums Dalībnieki (75) Reģistrācija parkā