Folkreiss/Autokross: Svētdien folkreisā debitantu uzbrukums, trešdien pēdējā pieteikumu diena

Viesturs Saukāns  04.07.2012 09:08 4

Svētdien, 8. jūlijā Brenguļu autotrasē tiks aizvadīts LAF Folkreisa Vasaras kausa trešais posms. Startam jau šobrīd pieteikušies četri līdz šim nestartējuši braucēji, turklāt, ja viss būs veiksmīgi saistībā ar tehnisko komisiju, debitantu pulks varētu arī augt. Pieteikušās divas dāmas – jau startējusī Liene Āboliņa, kā arī 19 gadus vecā debitante Beate Klipa, kurai debija vēl priekšā. Trešdien oficiāli ir pēdējā pieteikumu pieņemšanas diena. Gaidīti arī autokrosa apvienotās klases braucēji.

Savai pirmajai sacīkstei ar Agra Upīša Opel Corsa gatavojas cēsinieks Andris Spilva. Turklāt pastāv iespēja, ka arī pats Upītis nenocietīsies un būs gatavs izbraukt uz starta. Minētā Beate Klipa gatavojas debitēt folkreisā, startējot duetā ar citu debitantu Alekseju Mitušovu – abi iegādājušies Normunda Tūtara gana spēcīgo VW Golf II. Vēl viens debitants no ASAKA Racing kluba puses – Valtek Racing Team komandas sastāvā debitēs Edgars Bergmanis.

Kopumā trešdienas rītā sacīkstei pieteikušies 19 dalībnieki, tomēr atlikušajā dienā noteikti būs papildinājumi šajā sarakstā.

Lai gan autokrosa klases potenciālajiem dalībniekiem pēc jūnija sākumā aizvadītā Latvijas čempionāta posma palikusi rūgtuma garša smagās trases dēļ, cerībā, ka vasara un priekšdarbi segumu būs uzlabojuši, tāpēc autokrosa braucēji tiek laipni gaidīti uz cīņu!

 • Prieks par debitantiem! Par krosu – domaaju, ka brauceeju nebuus… neesmu pesimists, bet trase tieshaam peec peedeejaas gonkas ir atstaajusi ruugtuma garshu…

  • 111

   varbūt tas arī labi, jo ar ielas riepām trasi mazāk izvagos.

   • Kristaps VAZ #8

    izlietu ūdeni nesasmelsi..

 • 56

  pats nebraukšu,bet ceru,ka džokera aplim, IR atrasts radikāls risinājums!!!Ja nav mans ieteikums, uzlikt luksaforu vai karoga vicinātāju,nomainīt ar satiksmes regulētāju.Nekāda ļaunuma pret orgiem!!!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***