Folkreiss/Autokross: Svētdien folkreisā debitantu uzbrukums, trešdien pēdējā pieteikumu diena

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
04.07.2012
09:08

Svētdien, 8. jūlijā Brenguļu autotrasē tiks aizvadīts LAF Folkreisa Vasaras kausa trešais posms. Startam jau šobrīd pieteikušies četri līdz šim nestartējuši braucēji, turklāt, ja viss būs veiksmīgi saistībā ar tehnisko komisiju, debitantu pulks varētu arī augt. Pieteikušās divas dāmas – jau startējusī Liene Āboliņa, kā arī 19 gadus vecā debitante Beate Klipa, kurai debija vēl priekšā. Trešdien oficiāli ir pēdējā pieteikumu pieņemšanas diena. Gaidīti arī autokrosa apvienotās klases braucēji.

Savai pirmajai sacīkstei ar Agra Upīša Opel Corsa gatavojas cēsinieks Andris Spilva. Turklāt pastāv iespēja, ka arī pats Upītis nenocietīsies un būs gatavs izbraukt uz starta. Minētā Beate Klipa gatavojas debitēt folkreisā, startējot duetā ar citu debitantu Alekseju Mitušovu – abi iegādājušies Normunda Tūtara gana spēcīgo VW Golf II. Vēl viens debitants no ASAKA Racing kluba puses – Valtek Racing Team komandas sastāvā debitēs Edgars Bergmanis.

Kopumā trešdienas rītā sacīkstei pieteikušies 19 dalībnieki, tomēr atlikušajā dienā noteikti būs papildinājumi šajā sarakstā.

Lai gan autokrosa klases potenciālajiem dalībniekiem pēc jūnija sākumā aizvadītā Latvijas čempionāta posma palikusi rūgtuma garša smagās trases dēļ, cerībā, ka vasara un priekšdarbi segumu būs uzlabojuši, tāpēc autokrosa braucēji tiek laipni gaidīti uz cīņu!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv