Folkreiss/Autokross: Tie, kuri pieteikušies, izaicina!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.12.2014
15:35

Šo svētdien, 14. decembrī paredzēts starts LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa pirmajam posmam Brenguļos. Lai gan ziema mūs jau atkal māna, šobrīd netiek izskatīta sacensību atcelšana. Tie, kuri jau pieteikušies, izaicina pārējos uz cīņu!

Skaidrs, ka sniega nav un arī izteikts sals nav, lai gan katru nakti temperatūra nokrīt zem nulles.

Svētdien Autocross.lv Folkreisa komanda aizvadīja treniņus Jelgavā, kur grunts trasē tika veikti vairāki desmiti apļu. Lai arī pa dienu bija +2 grādi, trases mīksto virskārtu divas mašīnas izdzenāja pāris stundās, bet vēlāk braukšana bija tik intensīva, ka trases saimnieks jau vienā galā līdzināja trasi, dodot mājienu, ka pietiek. Netika klausīts, jo trase bija izcilā kondīcijā – zem dubļiem bija ciets un ļoti stingrs segums, kurš turējās lieliski, mašīnām netika izdarīts ne mazākais kaitējums un treniņš izdevās.

Šis tiek aprakstīts, jo no svētdienas pieredzes tiek secināts, ka Valmieras situācija šobrīd varētu būt līdzīga. Ja laiks strauji nemainās uz silto pusi, nav pamata apspriest sacensības notikšanu vai nenotikšanu – šādos apstākļos cīņa būs līmenī. Atliek cerēt, ka nesāksies ilgstoši nokrišņi, kas var atmiekšķēt arī sasalušo trases fundamentu.

Tikmēr krosa klasē šobrīd pieteikušies Edijs Ošs un Raivis Grigorovičs. Raivis skaidro, ka gatavo vēl vismaz vienu vai pat divus pieteikumus. Abi pieteiktie sportisti skaidro, ka vēlas redzēt arī citus dalībniekus trasē.

Folkreisā pašlaik pieteikts pusotrs desmits dalībnieku, tiek gaidīts, ka skaits, tradicionāli Brenguļiem var pārsvērties pāri 20 sportistu atzīmei. Taču, jau atkal, lūgums nekavēties ar pieteikšanos!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv