Folkreiss/Autokross: Tie, kuri pieteikušies, izaicina!

Viesturs Saukāns  08.12.2014 15:35 15

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Šo svētdien, 14. decembrī paredzēts starts LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa pirmajam posmam Brenguļos. Lai gan ziema mūs jau atkal māna, šobrīd netiek izskatīta sacensību atcelšana. Tie, kuri jau pieteikušies, izaicina pārējos uz cīņu!

Skaidrs, ka sniega nav un arī izteikts sals nav, lai gan katru nakti temperatūra nokrīt zem nulles.

Svētdien Autocross.lv Folkreisa komanda aizvadīja treniņus Jelgavā, kur grunts trasē tika veikti vairāki desmiti apļu. Lai arī pa dienu bija +2 grādi, trases mīksto virskārtu divas mašīnas izdzenāja pāris stundās, bet vēlāk braukšana bija tik intensīva, ka trases saimnieks jau vienā galā līdzināja trasi, dodot mājienu, ka pietiek. Netika klausīts, jo trase bija izcilā kondīcijā – zem dubļiem bija ciets un ļoti stingrs segums, kurš turējās lieliski, mašīnām netika izdarīts ne mazākais kaitējums un treniņš izdevās.

Šis tiek aprakstīts, jo no svētdienas pieredzes tiek secināts, ka Valmieras situācija šobrīd varētu būt līdzīga. Ja laiks strauji nemainās uz silto pusi, nav pamata apspriest sacensības notikšanu vai nenotikšanu – šādos apstākļos cīņa būs līmenī. Atliek cerēt, ka nesāksies ilgstoši nokrišņi, kas var atmiekšķēt arī sasalušo trases fundamentu.

Tikmēr krosa klasē šobrīd pieteikušies Edijs Ošs un Raivis Grigorovičs. Raivis skaidro, ka gatavo vēl vismaz vienu vai pat divus pieteikumus. Abi pieteiktie sportisti skaidro, ka vēlas redzēt arī citus dalībniekus trasē.

Folkreisā pašlaik pieteikts pusotrs desmits dalībnieku, tiek gaidīts, ka skaits, tradicionāli Brenguļiem var pārsvērties pāri 20 sportistu atzīmei. Taču, jau atkal, lūgums nekavēties ar pieteikšanos!

15 responses to “Folkreiss/Autokross: Tie, kuri pieteikušies, izaicina!”

 1. Viesturs says:

  Kā jūtot šī raksta publicēšanu, tikko no trases atbraukušais galvenais tiesnesis ziņo: “Šobrīd Brenguļos viss izskatās spīdoši, trase ir cieta un ātra, viss ir kārtībā. Nedaudz jāpielabo S-veida pagrieziens, bet pārējā trase ir ļoti labā situācijā. Tāpēc nevajag baidīties no salīdzinoši siltā laika. Protams, ja sāks līt, tad situācija var mainīties. Bet šobrīd ir ļoti vilinoši. Vietām ir neliels sniedziņš, bet zeme kailsalā izsalusi ļoti dziļi.”
  Pēc mana stāsta par Jelgavas dubļu virskārtu, ziņotājs teica, ka Brenguļos pat tādas šobrīd nav. Tā kā – būs vien jābrauc! :soldier:

 2. M.P#14 says:

  Krosisti ar radzem brauks?

 3. NELAFa braucējs says:

  Pēc gonkas zāģi būs metami laukā, nezvai tur vel naglas būs palikušas viņos.

  • Viesturs says:

   Lielā mērā tas pamatā šoreiz būs sportistu lēmums. Divi varianti – vai nu atstājam brīvu riepu izvēli (katrs liek, ko vēlas, kas atļauj arī radzes), vai nu , sagaidām pieteikumu termiņu un skatāmies, ko lemj vairākums. Tieši tāpēc arī nebūtu slikti maksimāli laicīgi saprast braukt gribētājus, lai var sākt runāt un saprast viedokļus.

 4. oto says:

  Noteikti sporta radzes ir jāaizmirst, škietami labā trase kura vēl nav sasalusi pa nopietnam, pēkšņi būs izārdīta un tad jau būs pa vēlu. Ir bijis precedents.

 5. Fans visiem says:

  Davaj, Davaj Krosisti piesakās.Un Folkreisisti arī!!!!!

 6. kaza says:

  iskatas ka drizak ar kx vaidzes braukt

 7. Fans visiem says:

  Krosā vēl viens un varētu vēl kāds un folkreisā vēl kādu braucēju varētu!!!!!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru