Folkreiss/Autokross: Trešdien beidzas Vecpils pieteikumu termiņš

Viesturs Saukāns  02.10.2012 20:11 8

Trešdien vakarā noslēdzas pieteikumu termiņš sestdien, 6. oktobrī paredzētajām cīņām Vecpils autotrasē. Pašlaik veidojas ļoti skatāms dalībnieku pulks salonautomašīnu krosa klasē, būs papildinājumi arī B600 bagiju klasē, turklāt ar šo klasi kopā plāno startēt arī divi Lietuvas Buggy 1600 klases braucēji. Pašlaik pieteikšanos uz pēdējo brīdi atstājusi vismaz trešdaļa folkreisa braucēju.

Interesanti, ka izskanējušas runas par sacensību atcelšanu laika apstākļu dēļ. Tomēr, kā skarbi joko rīkotājs Kaspars Džeriņš: „Ja būs trīs mašīnas, tās sestdien cīnīsies!”. Ja nopietni, laika apstākļi var būt faktors, tomēr Vecpils trases īpatnība ir ātri žūt un labi tīrīties no dubļiem, kā to pierādījušas līdzšinējās cīņas vasarās. Tāpēc sportistiem lūgums pieteikties un nevilkt garumā šo procesu!

 • Viss buus okki dokki! Tiekamies trasee!

 • Ja gadījumā dzirdat baumas par sac. atcelšanu, tad neticiet tām – ja tiešām kaut kas ar laika apstākļiem būs pavisam slikti, tad tas tiks paziņots Autocross.lv. Kamēr šādu ziņu nav, tikmēr tā ir tukša muldēšana. NAV PAT MAZĀKĀS DOMAS KAUT KO ATCELT, tā kā neticiet “labvēļiem” un pucējamies uz Vecpili! :)

  • HarryVanLee

   Vai tik gadījumā tā nav Priekules runču komandas pīle??? Fonā,netieši pa reizei ir dzirdētas runas,ka Priekules runču komanda liks kokus spieķos…Tā teikt-ja pašam nekas nav un nesanāk-tad arī citam neļaus mierīgi dzīvot…

 • VSA team

  varbut varetu tam kurs pirmais pieteicas /krossam/starta naudinu rikotajs neprasit?… :-D

  • Akcija? :)

   Es regulaari piesakos krosam un agraak arii folkreisam kaa pirmais – man neviens atlaides nedeva :(

   Senjkaanam sveiciens!

   • VSA team

    man jabrauc gribi vai negribi,jo apsoliju.. ir lietas kas aiztur to braucienu par ko nereikinajos.. tapec es ta pajautaju par to starta naudu. bet nu tas ta,gan bus viss ok. :-))

   • VSA team

    aaaa. sveiciens krutakajam didzejam lv. :-D

   • Viss kaartiibaa! :) Maucam tik! Nju uzjautaa Dzherinjam – mosh shaaa akcija vinjam patiik :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Valmiera, Brenguļu autotrase, 22.09.2018. ČEMPIONU AUTOKROSS LAF Folkreisa Vasaras kausa 6. posms LAF Krosa komisijas autokrosa kausa 10. posms Nolikums Pieteikums - FR Pieteikums - KKK Dalībnieki FR (38) Dalībnieki KKK (24) ČEMPIONU SKAITĪTĀJS (31) ***