Folkreiss/Autokross: Trešdien pēdējā pieteikumu diena, jau pārsteigumi!

Viesturs Saukāns  10.05.2016 22:17 15

Trešdiena ir pēdējā bezsankciju pieteikumu iesūtīšanas diena LAF Folkreisa Vasaras kausa 1. posmam un LAF Krosa komisijas 8. posmam, kas sestdien norisināsies Brenguļu autotrasē. Lai gan vairāki sportisti vēl nav pieteikušies cīņai, jau šobrīd pieteikti vairāki interesanti braucēji vai tehnikas vienības.

Otrdienas vakarā folkreisam pieteikušies jau 32 dalībnieki, kas Brenguļu autotrasei, vēsturiski, būtu iespaidīgs pieteikumu saraksts. Taču pēdējā dienā braucēju skaits var papildināties pat par desmit dalībniekiem.

Folkreiss piedāvā īpašus pieteikumus. Atklāts ilgi glabāts noslēpums, ar ko startēs pērnā gada Vasaras kausa bronzas medaļnieks Andrejs Lajevskis – Mercedes C230! Viņam un visiem pārējiem pretī stāsies folkreisam ne mazāk ekstravagantais Volvo S60, kuru trasē vedīs Armands Aseriņš. Savukārt šoks pat folkreisa rūdītākajiem līderiem var izrādīties Jānis Gustāns – savulaik Latvijas ziemas autosprinta čempions, kurš trasē vedīs Toyota MR2 automašīnu. Meistarība un tehnikas izvēle var sarūpēt pat uzvaru jau debijas sacīkstē. Tiesa, Gustānam praktiski nav barā braukšanas pieredzes. Taču, iespējams, labi starti var nodrošināt nesatraukšanos par kontaktcīņu…

Jānis Gustāns ir viens no uzreiz sešiem pieteiktajiem debitantiem, taču arī šis skaitlis varētu palielināties.

Joprojām zināms apmulsums Junioru kausā – trīs pieteikumi, plus gaidāms vēl viens. Varētu būt vairāk. Tikmēr komandu pieteikumi kā sēnes pēc lietus – jau šobrīd septiņas vienības, gatavojas vēl pāris.

LAF Krosa komisijas kausā otrdienas vakarā tikai pieci pieteikumi. Taču nojaušams, ka pēdējā pieteikumu diena var ienest papildinājumus. Interesants pieteikums saņemts no Gvido Saulīša – viņš trasē vedīs bijušo Latvijas čempionāta Toyota MR2, ar kuru savulaik startēja Alberts Šķesters.

 • Nu ko lai saka – lielisks braucēju sastāvs! Jau 51! Ož pēc rekorda folkreisam Brenguļos un vai tik ne vispār kopumā? :)

  • Folkreisam atsevišķi rekords ir 43 (Aizkraukle/vasara/2015). Skatīsim, kas te vēl notiks.

 • Fans Visiem.

  Es domāju ka būs rekords . un re krosam ar labs satāvs. Varbūt vēl kāds?

 • Fanuks

  Nu nebūs pāri 43.? un krosā 10?

 • hearthdrive

  Neko negribu teikt, bet vajadzētu ātrāk sākt, nekā nolikumā minēts! Tikai manas domas…

  • Nav jau ziema, kur 16:00 paliek tumšs :) Turklāt tā ir sestdiena…

   • P.Ā. #77

    Pēdējais teikums ar daudzpunkti pateica visu.?
    No savas puses varu pielikt, ka veikals līdz 22.00 strādā un dod.?

    • Muļķības! :D Pēc gonkas paliksim, bet 21:00 jābut vienā pasākumā Limbažu pusē…

 • Oļegs

  Laikam jau tad 6 grupas būs?

  • Vēl štukosim, bet man velk uz piecām. No 48 pieteikumiem 3 vēl nedod 100% “jā” braukšanai. Un 8 vai 9 grupā varbūt arī nav tik sāpīgi. Un, šeit jau saslējās tēma par dienas garumu, ar šo būs jārēķinās. Un šeit uzsaukums sportistiem – tikai sportistu (un tiesnešu) disciplīna ļaus šo dienu pabeigt cik necik sakarīgā laikā. Tas nozīmē, ka, ja reģistrācija un tehniskā ir no 8:00-9:30, tad nevajadzētu parkā iebraukt 9:20, pusstundu meklēt vietu (kuras nebūs daudz), pusstundu lādēties no treiļa, vēl 10 minūtes ar visiem sasveicināties, un tad iet reģistrēties. Mēģinām visi būt uz 8:00 vai pat agrāk. Mēģināsim sekretariātu nogādāt trasē ar rezervīti, lai varam raut vaļā jau agrāk.

 • Horvāts

  Folkreisā būs divi 66.numuri?!

  • Nabūs, vienam jau noziņots, ka jāštuko varianti. Krosā arī vienam būs jāpamaina.

 • Rieksti

  Ne pa tēmai, bet man kādu laiciņu jau neiet kā nākas Folkreisa tehnikas sadaļa – failus neeizdodas atvērt.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spānija, Barselona, 14.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 1. posms

Latvijas sportisti:

 

 

x