Folkreiss/Autokross: Trešdiena – pēdējā pieteikumu diena Brenguļiem

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.05.2013
16:53

Svētdien Brenguļu autotrasē startēs LAF Folkreisa Vasaras kausa sezona, kā arī turpināsies LAF Krosa komisijas kauss autokrosā. Paredzētas cīņas arī kroskartu un Beta bagiju ieskaitēs, lai gan prognozes liecina, ka jaunajiem sportistiem šī būs treniņu sacīkste kvoruma trūkuma dēļ. Visās klasēs trešdiena (šodien!) ir pēdējā pieteikumu diena, lai uz starta stātos bez soda sankcijām.

Folkreisā šobrīd pieteikušies 23 dalībnieki un to skaits atlikušajās stundās var palielināties par pāris sportistiem. Ja sacensību dienā reāli uz vietas būs 23 sportisti, pirmo reizi tiks izmantota pusfinālu sistēma. Tā paredz, ka pēc kvalifikācijas braucieniem uz A finālu dodas pirmie seši braucēji, bet atlikušos dalībniekus sadala divos pusfinālos. No katra pusfināla pirmie trīs dodas uz A finālu, veidojot 12 finālistu pulku. Ja sacensību dienā nebūs 23 sportistu, tiks izmantota ierastā B fināla/A fināla sistēma.

Autokrosa klasē šobrīd pieteikušies septiņi dalībnieki, turklāt gaidāmi papildinājumi. Uzmanību sportistiem – no sacensību vadības viedokļa labāk ir pieteikties un vēlāk atsaukt pieteikumu, nevis ierasties bez iepriekšējās pieteikšanās. Tāpēc dalībniekiem, kuri nevar prognozēt, vai svētdien viņu tehnika būs kaujas gatavībā, vienalga lūgums pieteikties ar atzīmi, ka iespējams atsaukums (kā to paveikuši Kristaps Ašmanis un Raivis Grigorovičs).

Kroskartu klasē šobrīd pieteikušies divi sportisti, tikpat arī Beta bagiju ieskaitē. Beta bagiji gan gaidāmi četru dalībnieku sastāvā. Jebkurā gadījumā abās klasēs maz ticams nepieciešamo piecu sportistu kvorums, tāpēc atbraukušajiem sportistiem šis varētu būt treniņu posms.

Ja būs dalībnieki, kuri pieteiksies pēc šodienas termiņa, katrs seriāls paredz savas sankcijas par pieteikumu kavēšanu. Folkreisā un LAF Krosa komisijas kausā tas nozīmē mīnus vienu punktu no kvalifikācijas kopvērtējuma, kroskartos un Beta bagiju klasē – liegta dalība laika kontroles braucienā. Tomēr katrs ir gaidīts!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv