Folkreiss/Autokross: Turpinās pieteikšanās sestdienas Aizkraukles posmam

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.02.2015
23:09

Sestdien, 14. februārī Aizkraukles autotrasē norisināsies LAF Folkreisa Ziemas kausa priekšpēdējais un LAF Krosa komisijas kausa piektais posms. Otrdien un trešdien turpinās pieteikšanās gan folkreisa, gan krosa ieskaitē. Krosam pašlaik nav īpašu lēmumu par riepām, kas nozīmē Krosa komisijas kausā paredzēto brīvo riepu izvēli (arī radzes).

Laika prognozes pašlaik paredz šajā ziņā veiksmīgu sacensību norisi, tāpēc pašlaik netiek izskatīts jautājums par posma pārcelšanu, tāpat netiek izskatīta nepieciešamība krosa klasē aizliegt sporta radžu riepas. Protams, laika apstākļi var likt apsvērt vienu vai otru punktu, taču pašlaik viss ir spēkā atbilstoši nolikumiem un kalendāriem.

Krosa komisijas kausā šis būs piektais posms no paredzētajiem 12 etapiem, tāpēc seriāls, kas turpināsies arī vasarā, nav sasniedzis pat pusi. Citādāka situācija folkreisā, kurā seriāli tiek dalīti ziemas un vasaras kausos – šis būs priekšpēdējais Ziemas kausa posms, tāpēc kopvērtējuma līderiem ir iespējas pietuvoties kopvērtējuma panākumiem. Citiem, savukārt, šī būs pēdējā pakaļdzīšanās iespēja pirms izšķirošā posma Smiltenē marta sākumā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv