Folkreiss/Autokross: Turpināsies Kārkliņa un Spīķa duelis par uzvaru folkreisā

Viesturs Saukāns  15.01.2016 11:00 16

Svētdien Valmierā, Brenguļu autotrasē tiks aizvadīts LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas posms, kurā turpināsies pirms nedēļas Upesciemā aizsāktās cīņas par uzvaru. Folkreisā gaidāms Ritvara Kārkliņa un Mārtiņa Spīķa duelis par uzvaru. Savukārt autokrosa klasē neprognozējama cīņa starp Latvijas čempionāta zvaigznēm Jāni Kozlovski, Ediju Ošu, Juri Spīķi un citiem.

Pirmajā posmā Upesciemā, Garkalnes autotrasē uzvaru sīvā cīņā ar Mārtiņu Spīķi guva cēsinieks Ritvars Kārkliņš. Viņš kontrolēja fināla gaitu, līdz pēdējos apļos Spīķis noķēra līderi, uzsākot smagu cīņu par pirmo vietu. Kārkliņš noturēja līderpozīciju līdz finišam, taču Spīķis, kā arī sekojušie Emīls Baltaiskalns un Raivis Biezais bija turpat aiz muguras.

Šiem favorītiem Brenguļos pievienosies arī citi potenciālie pjedestāla tīkotāji – Matīss Šadris, Matīss Pelēnis, Edvīns Vansovičs, Mārtiņš Starks un citi.

LAF Krosa komisijas kausa posmā uz starta būs pārliecinoši Upesciemā uzvarējušais Edijs Ošs. Taču šoreiz viņa opozīcija būs ļoti nopietna: ar Toyota MR2 viņam pretī stāsies bijušais Open klases Latvijas čempions Jānis Kozlovskis. Savukārt ar Ford Puma trasē dosies Juris Spīķis, kurš čempionātā, tāpat kā Ošs, startē 2000 Super klasē.

Sacensības svētdien norisināsies no pl.10:00. Informācija: www.autocross.lv

 • Nu re – 26 un 7! Not bad!

 • Kavitav#1

  Ja nemaldos problēma sistēmā ????caur telefonu atveras savādāka versija lapai un nav iespējams redzēt pieteikumus ???? mosh kāds zin variantu kā redzēt?

 • Krišs

  Šobrīd notiek lielie lapas uzlabošanas darbi, mobilajā versijā vel daudz darba.

 • Krišs

  Tagad pieteikumus var skatīt arī mobilajā versijā – pirmās lapas apakšā :)

 • HarryVanLee

  Jautājums folkreisa dalībniekiem-cik vidēji izmaksā vienas sacensības? Saprotams, katram dalībniekam attālumi koriğē kopējās izmaksas, bet tomēr… lai saprastu-kādu darījumu piedāvāt… Respektīvi-sakarā ar krosa komisijas jaunajiem noteikumiem divas sacensības jāatrādas sacensību procesā, bet mans auto vēl nav īsti sacensību kondīcijā-tāpēc interesē izīrēt folkreisa auto uz divām sacensībām… Ja , kādam interesē tāda rakstura darījums-labprāt pārrunātu detaļas… ja nē-piedodiet-kādam ,,nocelšu,, braucamo…

 • Folkreisists

  Nu pec manam domam viena sacensiba apmeram ~100eur (Dalibas maksa benzins utt) ja neko dizi nesasit

 • HarryVanLee

  Ok! Tad mans piedāvājums varētu balstīties uz 150 eur par sacensību, iekļaujot transportēšanu uz sacensību vietu.Tas tīri par auto un transportēšanu. Starta nauda, sacensību degvielas izmaksas manā pārziņā. No sacensībām izrietošās izmaksas par bojājumiem atsevišķi vienosimies.Mans mērķis nav dulli izgāzt, bet adekvāti atrādīties lai gūtu piekļuvi LČ… Tātad, viss apspriežams-gaidu piedāvājumus uz e-pastu: harryvanlee@inbox.lv vai draugiem.lv uzmeklējot Harry Van Lee. Tēma aktuāla līdz 13.februāra sacensībai. Ja tēma ,,neaiziet,, , tad tajā dienā kādam būs jāatvadās no auto :)

  • folkreisists

   Pērc tik nost :D

   • HarryVanLee

    Redz-iegādāt auto tikai divām sacensībām, lai pēc tam stāvētu bez pielietojuma-arī nav visai jēdzīgi…citādāk jau nemaz neinteresētos par īri.

  • P.Ā.

   Ieej SS. Baltaiskalns tirgo savu olfu…diezgan sprigans…. Par 800 eur.

 • [Ex]

  Labrīt! :) Esot bijusi jautra gonka! Tiekamies Vecpilī!

 • Banana

  Brenguļos viss noslēdzies. Sacenes sīvas un remonti daudz nedomājot veikti

  .. :-)

 • mellaish

  reku pāris neprofesionāli kadri no manas puses:

  https://www.dropbox.com/sh/jyf4n1w5v0f9gv7/AABBRN3foLkX7bcLmePtI2paa?dl=0

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms, Abū Dabī, AAE

Yas Marina trase, 05.04.2019.

Latvijas sportisti:

-Jānis Baumanis
-Reinis Nitišs

AUTOCROSS.LV ATBALSTA