Folkreiss/Autokross: Turpināsies Kārkliņa un Spīķa duelis par uzvaru folkreisā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
15.01.2016
11:00

Svētdien Valmierā, Brenguļu autotrasē tiks aizvadīts LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas posms, kurā turpināsies pirms nedēļas Upesciemā aizsāktās cīņas par uzvaru. Folkreisā gaidāms Ritvara Kārkliņa un Mārtiņa Spīķa duelis par uzvaru. Savukārt autokrosa klasē neprognozējama cīņa starp Latvijas čempionāta zvaigznēm Jāni Kozlovski, Ediju Ošu, Juri Spīķi un citiem.

Pirmajā posmā Upesciemā, Garkalnes autotrasē uzvaru sīvā cīņā ar Mārtiņu Spīķi guva cēsinieks Ritvars Kārkliņš. Viņš kontrolēja fināla gaitu, līdz pēdējos apļos Spīķis noķēra līderi, uzsākot smagu cīņu par pirmo vietu. Kārkliņš noturēja līderpozīciju līdz finišam, taču Spīķis, kā arī sekojušie Emīls Baltaiskalns un Raivis Biezais bija turpat aiz muguras.

Šiem favorītiem Brenguļos pievienosies arī citi potenciālie pjedestāla tīkotāji – Matīss Šadris, Matīss Pelēnis, Edvīns Vansovičs, Mārtiņš Starks un citi.

LAF Krosa komisijas kausa posmā uz starta būs pārliecinoši Upesciemā uzvarējušais Edijs Ošs. Taču šoreiz viņa opozīcija būs ļoti nopietna: ar Toyota MR2 viņam pretī stāsies bijušais Open klases Latvijas čempions Jānis Kozlovskis. Savukārt ar Ford Puma trasē dosies Juris Spīķis, kurš čempionātā, tāpat kā Ošs, startē 2000 Super klasē.

Sacensības svētdien norisināsies no pl.10:00. Informācija: www.autocross.lv

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv