Folkreiss/Autokross: Upesciema dokumenti, Vecpils gatavojas, Mūsa svētdienā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
08.01.2014
11:15

Šā gada īpatnējā ziema gatavošanos sacensībām padarījusi garlaicīgu sportistiem, jo nav iespēju startēt. Toties rīkotājiem šis ir atraktīvs periods. Informācija par Upesciema, Vecpils un Mūsas posmiem.

Kā ziņots, LAF Folkreisa Ziemas kausa 2. posms un LAF Krosa komisijas kausa 2. posms pārcelts uz 18. janvāri, kad cīņa notiks Upesciemā, Garkalnes autotrasē. Šī rīta prognozes kļuvušas vēl daudzsološākas, jo laikā no 11. janvāra līdz pat sacensību dienai (un arī vēlāk) gaisa temperatūra plusos netiek prognozēta, ik pa brīdim varētu ierasties arī pa kādai sniega pikai. Tas nozīmē, ka posma pārcelšana būs nesusi plānoto rezultātu. Protams, protams, prognozes vēl var mainīties, bet cerēt drīkstam!

Pašlaik notiek licencēšanās un pieteikšanās process gaidāmajam posmam, atjaunots nolikums un pieteikuma veidlapas, atbilstoši jaunajam datumam.

Šodienas laikā Autocross.lv atvērs pieteikšanos arī 25. janvāra posmam Vecpilī. Arī šī posma rīkotāji ir laika apstākļu varā, tomēr pagaidām neizrāda panikas pazīmes, jo līdz cīņu dienai vēl ir gana daudz laika. Kaspars Džeriņš informē, ka posms notiks tad, ja būs sasalusi zeme, pat, ja attiecīgajā dienā grādi būs plusos.

Vecpils posmam vajadzētu izdoties kaut tāpēc, ka šo sacīksti pārcelt ir sarežģītāk nekā iepriekšējos posmos Brenguļos un Upesciemā. Nedēļu pēc šobrīd paredzētā Vecpils posma datuma Liepājas un Kuldīgas pusē paredzēts Eiropas rallija čempionāta posms, kas nozīmē, ka Vecpils posmu bīdīt par nedēļu nevar. Savukārt vēl nedēļu uz priekšu raugoties, jau uzskrienam virsū Mūsas posmam.

Pašlaik februāra vidus veidojas par periodu, kurā varēs ievietot kādu no minētajiem posmiem, ja tomēr tie nevarēs notikt.

Jaunumi arī no sporta kompleksa Mūsa: sestdienā, 8. februārī paredzētais posms pārcelts uz svētdienu, 9. februāri. Protams, arī šī posma sakarā pāri visam ir reālā klimatiskā situācija.

Pēc Mūsas posma atlikušās ziemas sacīkstes paredzētas Vidzemes pusē – Smiltenē un Brenguļos. Pašlaik par šīm sacīkstēm nav bijis iemesla nonākt panikā. Vērosim ziemu!

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv