Folkreiss/Autokross: Uz Mūsas posmu Folkreisā 36 pieteikumi, krosā – 11

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
24.02.2017
11:56

Sestdienas sacīkstei Mūsas trasē pieteikušies 47 dalībnieki – 36 folkreisā, 11 krosā. Tā kā laika prognozes līdz šim bijušas precīzas, trasē jau kopš piektdienas rīta valda sasalums, bet trases segumu plānots papildināt ar ledus kārtu.

Mūsas atgriešanās sacīkste dalībnieku sastāva ziņā solās būs lieliska. Sezonai ieskrienoties, palielinās folkreisa dalībnieku skaits, ko papildina ne tikai speciāli pieaicinātās zvaigznes, bet arī folkreisa debitanti.

Līderi visi ierindā, pašlaik par kopvērtējuma galvenajiem favorītiem veidojas Ivo Gabrāns, Artis Biezais un Emīls Baltaiskalns. Jāņem vērā, ka laika apstākļi ir ne sevišķi izdevīgi visa sacīkšu kalendāra realizēšanai, tāpēc Mūsa var izrādīties izšķirošais posms. Tas gan nenozīmē, ka Smiltenes posms atcelts! Pēdējo sacīksti vispirms paredzēts pārcelt, bet atcelt tikai bezcerīgu prognožu gadījumā.

Folkreisā netipisku intrigu sola Mūsa Raceland pieteiktie “debitanti” Māris Neikšāns, Jānis Berķis, Kaspars Bumbiers un Raimonds Strokšs. Visi brauks ar Mūsas trases Volvo automašīnām, turklāt kopējā ieskaitē ar visiem pārējiem dalībniekiem. Cik viņiem ar RWD mašīnām izdosies ielauzties līderu cīņās, rādīs sestdiena. Taču savstarpējais cīniņš būs aizraujošs. Turklāt viņu dalība atmodinājusi pāris regulāros Klasikas braucējus – Volvo armijai pretī stāsies BMW dzenātāji Ivars Kerns un Oļegs Malorodovs. Tas nozīmē, ka ar šādu dalībnieku sastāvu Klasikai paredzēts arī atsevišķs finālbrauciens, kas tad arī izšķirs gan Volvo braucēju iekšējo cīņu, gan RWD rezultātus kopumā.

Mūsas sacīkstei pieteikušies arī citi debitanti. Mašīnu debijas sacīkstē dalīs Artis Lebedis un Renārs Drezovs, 12 minūtes pirms termiņa beigām tika pieteikts arī Ģirts Bauļkalns.

Vēl viens pēdējā brīža pieteikums saņemts no Jāņa Gustāna. Cēsinieks iegādājies Andra Batara līdz šim izmantoto Mazda 323F, pirmo reizi stāsies uz starta folkreisā ar priekšpiedziņas auto.

Krosā interesants sastāvs. Divas pilnpiedziņas – tradicionāli Jānis Veģeris un Pilskalnos krosā debiju piedzīvojušais Armands Plūme. Viņu galvenie konkurenti – Jānis Kozlovskis, Andis Kļava un vairāki citi.

Sacensību sākums skatītājiem 11:00. Ieejas maksa – 3 eiro (auto – 2 eiro).

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv