Folkreiss/Autokross: Uz Mūsas posmu Folkreisā 36 pieteikumi, krosā – 11

Viesturs Saukāns  24.02.2017 11:56 13

Sestdienas sacīkstei Mūsas trasē pieteikušies 47 dalībnieki – 36 folkreisā, 11 krosā. Tā kā laika prognozes līdz šim bijušas precīzas, trasē jau kopš piektdienas rīta valda sasalums, bet trases segumu plānots papildināt ar ledus kārtu.

Mūsas atgriešanās sacīkste dalībnieku sastāva ziņā solās būs lieliska. Sezonai ieskrienoties, palielinās folkreisa dalībnieku skaits, ko papildina ne tikai speciāli pieaicinātās zvaigznes, bet arī folkreisa debitanti.

Līderi visi ierindā, pašlaik par kopvērtējuma galvenajiem favorītiem veidojas Ivo Gabrāns, Artis Biezais un Emīls Baltaiskalns. Jāņem vērā, ka laika apstākļi ir ne sevišķi izdevīgi visa sacīkšu kalendāra realizēšanai, tāpēc Mūsa var izrādīties izšķirošais posms. Tas gan nenozīmē, ka Smiltenes posms atcelts! Pēdējo sacīksti vispirms paredzēts pārcelt, bet atcelt tikai bezcerīgu prognožu gadījumā.

Folkreisā netipisku intrigu sola Mūsa Raceland pieteiktie “debitanti” Māris Neikšāns, Jānis Berķis, Kaspars Bumbiers un Raimonds Strokšs. Visi brauks ar Mūsas trases Volvo automašīnām, turklāt kopējā ieskaitē ar visiem pārējiem dalībniekiem. Cik viņiem ar RWD mašīnām izdosies ielauzties līderu cīņās, rādīs sestdiena. Taču savstarpējais cīniņš būs aizraujošs. Turklāt viņu dalība atmodinājusi pāris regulāros Klasikas braucējus – Volvo armijai pretī stāsies BMW dzenātāji Ivars Kerns un Oļegs Malorodovs. Tas nozīmē, ka ar šādu dalībnieku sastāvu Klasikai paredzēts arī atsevišķs finālbrauciens, kas tad arī izšķirs gan Volvo braucēju iekšējo cīņu, gan RWD rezultātus kopumā.

Mūsas sacīkstei pieteikušies arī citi debitanti. Mašīnu debijas sacīkstē dalīs Artis Lebedis un Renārs Drezovs, 12 minūtes pirms termiņa beigām tika pieteikts arī Ģirts Bauļkalns.

Vēl viens pēdējā brīža pieteikums saņemts no Jāņa Gustāna. Cēsinieks iegādājies Andra Batara līdz šim izmantoto Mazda 323F, pirmo reizi stāsies uz starta folkreisā ar priekšpiedziņas auto.

Krosā interesants sastāvs. Divas pilnpiedziņas – tradicionāli Jānis Veģeris un Pilskalnos krosā debiju piedzīvojušais Armands Plūme. Viņu galvenie konkurenti – Jānis Kozlovskis, Andis Kļava un vairāki citi.

Sacensību sākums skatītājiem 11:00. Ieejas maksa – 3 eiro (auto – 2 eiro).

 • Māris

  Kādas riepas krosam?

 • SV #18

  Lieliski, nu ko atliek tikai sildīt riepas.

  Viestur, kad varētu sagaidīt rezultātus par Brenguļu nakts un Pilskalnu sacensībām? :)

 • antons

  ku ta visi Carlife pazuduši?!!?!? kā organizatori darbosies?

 • girtuha555

  Berķim ar tādu numuru startējot, cerams serviss būs līmenī!? Došos pusdienās pārbaudīt!!! ?

 • Jānis

  Kurā datumā šīs sacensībasie

  • girtuha555

   No rīta vēl runāja, ka rīt, 25.02.2017. ;)

 • [Ex]

  Nu re, vismaz viens leitis ir :)

 • Normiks 44

  Bus 3 kvatras 77.NR

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Vecpils, Vecpils autotrase, 16.06.2018.

Folkreisa Vasaras kauss, 2. posms

Krosa komisijas autokrosa kauss, 7. posms

SK Vecpils B600 kauss, 1. posms

Nolikums

B600 Kausa nolikums

Pieteikums - FR

Pieteikums - komanda

Pieteikums - KKK

Pieteikums - B600

Dalībnieki FR (41)

Dalībnieki KKK (12+1)

Dalībnieki B600 (5)

***