Folkreiss/Autokross: Uzmanību pieteiktajiem sportistiem!

Viesturs Saukāns  29.02.2012 19:35 20

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Ceturtdienas laika apstākļi tomēr izveidojuši visai pamatīgu atkusušu dubļu kārtu Vecpils autotrasē, līdz ar to steidzami nepieciešams sportistu balsojums par sacensību norises variantiem!

 

Vecpils autotrase un LAF Krosa komisija piedāvā trīs iespējas:

1) Sacensības notiek sestdien pa, tomēr, ļoti dubļainu trasi (esot atkusis aptuveni 1 cm, tas ir daudz, lai arī tikpat labi pēc treniņiem segums var būt nokasīts)

2) Sacensības tiek atceltas

3) Sacensības notiek nevis sestdien, bet svētdien, jo naktī uz svētdienu un svētdien visu dienu sola puslīdz vērā ņemamus mīnusus.

 

Gan LAF Krosa komisija, gan Vecpils autotrase piedāvā apsvērt 3) variantu, startēt SVĒTDIENĀ. LŪGUMS LĪDZ CETURTDIENAS PL.14:00 DOT ATBILDI PAR ŠO VARIANTU. Ja šis variants netiek pieņemts, tad lūgums izvēlēties kādu no pārējiem diviem. Atbildes NO PIETEIKTAJIEM SPORTISTIEM UN/VAI KOMANDĀM gaidīsim uz e-pastu viesturs.saukans@laf.lv. Tie pieteiktie sportisti, kuri noteiktajā laikā nesniegs atbildi, tiks pieskaitīti vairākumam. Tie sportisti, kuri nav pieteikušies, atbildes iesūtiet kopā ar pieteikumiem! Anonīmas atbildes šeit komentāru sadaļā neiespaidos sportistu balsojuma rezultātu. Protams, skatītāju viedoklis allaž svarīgs, vienīgi vispirms jātiek skaidrībā par aktieriem, kuri spēlēs izrādē!

 

Lūgums viedokli paust uz norādīto e-pastu, rīkotāji var nebūt sazvanāmi. Paldies par reaģēšanu!

Dalies ar šo ziņu