Ceturtdienas laika apstākļi tomēr izveidojuši visai pamatīgu atkusušu dubļu kārtu Vecpils autotrasē, līdz ar to steidzami nepieciešams sportistu balsojums par sacensību norises variantiem!
Vecpils autotrase un LAF Krosa komisija piedāvā trīs iespējas:
1) Sacensības notiek sestdien pa, tomēr, ļoti dubļainu trasi (esot atkusis aptuveni 1 cm, tas ir daudz, lai arī tikpat labi pēc treniņiem segums var būt nokasīts)
2) Sacensības tiek atceltas
3) Sacensības notiek nevis sestdien, bet svētdien, jo naktī uz svētdienu un svētdien visu dienu sola puslīdz vērā ņemamus mīnusus.
Gan LAF Krosa komisija, gan Vecpils autotrase piedāvā apsvērt 3) variantu, startēt SVĒTDIENĀ. LŪGUMS LĪDZ CETURTDIENAS PL.14:00 DOT ATBILDI PAR ŠO VARIANTU. Ja šis variants netiek pieņemts, tad lūgums izvēlēties kādu no pārējiem diviem. Atbildes NO PIETEIKTAJIEM SPORTISTIEM UN/VAI KOMANDĀM gaidīsim uz e-pastu viesturs.saukans@laf.lv. Tie pieteiktie sportisti, kuri noteiktajā laikā nesniegs atbildi, tiks pieskaitīti vairākumam. Tie sportisti, kuri nav pieteikušies, atbildes iesūtiet kopā ar pieteikumiem! Anonīmas atbildes šeit komentāru sadaļā neiespaidos sportistu balsojuma rezultātu. Protams, skatītāju viedoklis allaž svarīgs, vienīgi vispirms jātiek skaidrībā par aktieriem, kuri spēlēs izrādē!
Lūgums viedokli paust uz norādīto e-pastu, rīkotāji var nebūt sazvanāmi. Paldies par reaģēšanu!
Mans domāt, ka jāmauc. Jāmauc sestdien. Nu nesola nekādus trakos mīnusus tajā svētdienā, un ja vēl atlaidīsies tad būs vēl sliktāk nekā sestdienā. Nebūs jau pirmā reize, kad Vecpilī mauksim pa kakām. Gonka būs smaga un būtu labi, ja svētdien ļautu atpūsties. Par atcelšanu negribās neko dzirdēt. Vai arī turpmāk taisam folkreisu tikai trijniekos un Biķerniekos un tikai pa asfaltu.
Vasarā, kad maucām pa dubļiem viss bija līmenī, pat mazgāšana, par ko paldies organizatoriem, nu šoreiz būs tas pats tik dziļāk dublis.
Es gan par sestdienu – gan sveetdienu! Protams gribeetos braukt pa sasalushu grunti, ledu, sniegu, bet ja buus jaamauc pa dubljiem – maukshu! Braalis arii ir gatavs abirm variantiem, lai gan sveetdienaa buus sarezhgjiitaak ar vilceeju…
Noteikti vajag 6dienu,lai 7dien varētu atpūsties,un kā jau Lācis teica,uz 7dienu nekādus lielos mīnusus nesola,un var būt arī sliktāk :)
Eh ,ka nevedas mums ar to ziemas sezonu :-(
6.dien un tikai 6.dien ! Vilcējs sarunāts, viss sariktēts 6.dienas gonkai !
ja 7.dien 90% lecu nost ! + diez vai viena nakts izmainiis situaaciju trasee ;)
Taaka lets GO :)
Njem savus vaardus atpakalj! :) Tikko uzzinaaju, ka Rihards arii ir gatavs sveetdien starteet un auto jau riit tiks peec plaana transporteets uz Vecpili! Taa kaa + 1 PAR sveetdienu!
Jap! + 1! Ar braali viss nu ir kaartiibaa (bija probleemas ar vilceeju uz sveetdienu) un abi esam gatavi starteet! See ya!
Jābrauc sestdien.Re ku čaļi ar gaidīja vienu nakti un cerāja ka uzsals. Vērtējiet paši: http://www.go4speed.lv/lv/photo/autosprints/376-ziemas-autosprinta-finals/
Draugi – iechekojiet laika prognozi – visur raada, ka naktii uz sveetdienu buus sals! Var jau braukt pa kartupelju lauku, bet kursh peec tam to visu liidzinaas? UN shii ir aptauja sportistiem – nevis fotograafiem un liidzi brauceejiem…
Eu esu ne tikai fotogrāfs, bet esmu arī ASAKA racing sastāvā takā ņem savus vārdus atpakaļ :-D Un tas bija vienkāršs piemērs kā trase izskatās pēc nakts kurā arī bija sals un bļe te var izteikt viedokli visi kam nav slinkums un kas grib 8-) :-D
Nezinaju, ka fotograafi tagad skaitaas arii sportisti :) Eu :D Un var arii bez blje – iemaacies toleranci :)
Nu kāds sportists???? Kkur rakstīju ka esmu sportists??? Lasi uzmanīgi un vēlreiz!!!!!
Lūk kur sportistiem jādod savs viedoklis: Lūgums viedokli paust uz norādīto e-pastu, rīkotāji var nebūt sazvanāmi. Paldies par reaģēšanu!viesturs.saukans@laf.lv
Es te kaut ķinķēziņus varu zīmēt, ja gribēs tad ņems vērā manu viedokli un ieteikumus no pieredzes ar salu pa nakti, ja negribēs tad neņems.
čo eta fotogrāfs vairs nevar neko rakstīt Cmoooon!!!
“Eu esu ne tikai fotogrāfs, bet esmu arī ASAKA racing sastāvā”- par ko shis texts liecina? :) Izklausiijaas taa it kaa tavs viedoklis noteikti buutu jaanjem veeraa :)
Vaitad mehs ari pats brauc? Ja nav noslēpums ar kādu numuru?
Brauc – uz tehnisko komisiju, ja paluudz un shad un tad goda apli! :D Bet taa paaarsvaraa ar pirkstu pa karti :DDDDDDDDDDDD
Čaļi, bez uzbraucieniem! Ginčam ir taisnība attiecībā uz to, ka šeit fotogrāfi, skatītāji, utt var paust viedokli. Ginčam nav taisnība par bļe! :D :D :D Mieriņš.
:D
Re, mums tāds folkreisiskais referendums sanācis. Un kaislības arī kā pienākas. :cowboy:
Par laika prognozēm:
– manā darbā būtisks faktors ir precīza laika prognoze;
– šobrīd redzu, ka naktī uz svētdienu tiek prognozēts neliels sals (-2C), taču dienā temp. celsies plusos (+1, +2C), turklāt tiek prognozēts skaidrs laiks, kas nozīmē kausējošu pavasara sauli, mērens ZR (jūras) vējš;
– parasti jebkuras prognozes kļūst precīzas tikai ne ātrāk kā 24 hrs, tādēļ šībrīža tendences (augšminētā prognoze svētdienai) protams nav dogma;
Taču, ņemot vērā šīs tendences, nevar prognozēt tik krasas laika apstākļu atšķirības, lai ceŗētu uz uzlabojumiem svētdien (salīdzinājumā ar sestdienu).
Rekomendēju atstāt visu pa vecam, t.i., sacensības setdien, 03.03.
Skatīsimies, kā balsos un lēmumu pieņems sportistu vairākums + organizatori. Man (kā skatītājam un kādas komandas atbalstītājam) gan personīgi vienalga – varu skatīt sacīkstes gan sestd., gan svētd., (gan abas dienas :) )
Ak jā, aizmirsu iepriekšējā komentārā:
– naktī uz sestdienu tiek prognozēts min. sals (-1C), vēlāk pa dienu – tāpat kā svētdien, tikai sestd. nedaudz lielāks vējš.
– tātad laika apstākļu atsķirības ir nebūtiskas.