Folkreiss/Autokross: Vecpilī uzvar Kļava un Troika

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
25.01.2014
21:40

Vecpils autotrasē aizvadītajā LAF Folkreisa Ziemas kausa trešajā posmā uzvaru guva Jānis Kļava (Ogre, Kavita V), aiz sevis atstājot kopvērtējuma līderi Rihardu Daini un debitantu Robertu Bāriņu, kurš pirmajā īstajā sacīkstē bija arī labākais no junioriem. Komandu vērtējumā uzvara Kavita V vienībai (Kļava, Ivo Gabrāns).

Kļava uzvarēja kvalifikācijas kopvērtējumā un arī finālā bija līderis no starta līdz finišam. Tiesa, intrigu sarūpēja komandas biedra Gabrāna ātrums, kurš ar pareizu Džokera apļa stratēģiju varēja nonākt arī priekšā Jānim. Taču balstiekārtas sabrukšana izjauca šos plānus.

Rihards Dainis pārliecinoši guva otro vietu, vairāk koncentrējoties uz kopvērtējuma līderpozīcijas veidošanu, nevis uzvarēšanu par katru cenu šajā sacīkstē. Kopvērtējuma vadības plānus uz priekšdienām gan jauc jau otrā šogad zaudētā mašīna – nedēļas laikā iztīrīts Riharda autoparks, jo Upesciemā tika nopirkts viņa Honda Civic automobilis, bet Vecpilī zaudēts arī VW Golf II.

Roberts Bāriņš nosargāja trešo vietu sīvā cīņā ar trim sekotājiem – viņam uzbruka vēl viens debitants Emīls Baltaiskalns, kā arī Ermīns Vācietis un Renārs Ēķis.

Sacīkstē fiksēti vairāki kūleņi – karuseļus izbaudīja Roberts Pelēnis, Dainis Šulcs, Rignars Aņišins, Reinis Lankups un Vladislavs Bergmanis, kurš finālā pārkūleņoja pāri trases valnim.

LAF Krosa komisijas kausa posmā uzvaru guva Oskars Troika, pārliecinoši apsteidzot Ediju Ošu un Mārtiņu Starku. Labākā no diviem junioriem izrādījās Monta Beierbaha, kura absolūti guva ceturto vietu, priekšā Ojāram Troikam, Gatim Lībim un Sandim Džeriņam.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv