Folkreiss/Autokross: Vecpils gatavojas sacīkstei!

Viesturs Saukāns  04.01.2012 16:08 2

Par spīti vispārējai autosporta depresijai saistībā ar šā brīža neesošo ziemu, Vecpils autotrase šodien paziņojusi, ka sāk 21. janvārī paredzētās sacīkstes gatavošanas procesu, kārtojot dokumentāciju un veicot citas nepieciešamās darbības. Tas nozīmē, ka sportistiem, kuri plāno startēt šīs sezonas ziemas sacensībās, jāgatavojas pasākumam. Trasē sacīkste notiks ar vai bez sniega, galvenais priekšnoteikums ir sasalusi grunts. Par sacīkstes iespējamo atcelšanu rīkotājiem jāpaziņo līdz 19. janvārim.
Līdz ar to aicinājums gan autokrosa, gan folkreisa sportistiem, kuri plāno stāties uz starta, ķerties pie licencēšanās procesa un tehnikas gatavošanas un dokumentu kārtošanas. Šobrīd folkreisā pieteiktas gandrīz 20 licences, sevišķi iepriecina gaidāmo debitantu aktivitāte.
Vecpils autotrasē paredzēts aizvadīt LAF Folkreisa Ziemas kausa pirmo (formāli – otro) posmu, kā arī Vecpils autotrases kausa izcīņu autokrosā. Krosa klase varētu būt saistoša, ņemot vērā, ka Vecpilī vasarā notiks arī Latvijas autokrosa čempionāta posms.

  • Go, go, go! :) Gaidam 21.janvaari!

  • #171

    Tas der ! :) Jāgatavo tehnika 3 dienu pasākumanm :D :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Autocross.lv radošā pauze uz nenoteiktu laiku ***