Folkreiss/Autokross: Vecpils sacensības pārceltas uz svētdienu!

Viesturs Saukāns  01.03.2012 16:35 7

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Pēc organizatoru ieteikuma un sportistu balsojuma LAF Folkreisa Ziemas kausa 5. posms un autokrosa kausa izcīņa pārcelta uz svētdienu, 4. martu! Organizatori kategoriski kopš ceturtdienas rīta neizskatīja iespēju sacīksti aizvadīt sestdienā, līdz ar to svētdiena bija reālākā posma norises iespēja.

LAF Folkreisa darba grupa un Vecpils autotrase atvainojas visiem par sagādātajām neērtībām!

7 responses to “Folkreiss/Autokross: Vecpils sacensības pārceltas uz svētdienu!”

 1. #171 says:

  Braucam braucam neguļam :)

 2. Lācis says:

  Esmu nokritis zemē, raudu, cērtu durvis, situ ar papēdi pa grīdu un taisu histēriju, bet laikam tas vairs neko nemainīs. Labi brauksim, pieļauju, ka organizatoram labāk saprotams, jo tomēr atrodas uz vietas. Bet neticu, ka 7dien būs labāk kā 6dien.

 3. 111 says:

  kāpēc????? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

 4. [Ex] says:

  Taa, pljaa :) Esmu uz vietas un man ir ko teikt! Lai arii shonakt nebija baigais miinus – trases segums piesala un no riita bija ciets kaa tikko svaigi uzklaats brugjis :D Jaa, Kaspars man suflee aiz muguras, ka mees veel ieviesiisim vajadziigaas korekcijas un buus super! Sekojam liidzi laika prognozei un priecaajamies, jo naktii buus -5! :) Der, der, der! :) Ja kas – zvaniet!

  • Kostiks says:

   vajadzīgaskorekijas nnozimē-uzbērt siegu kur taa nav un uzklaat virsū lielu atstarojoso palagu,ar dzelteno virsmu uz augshu sudrabaino uz leju, kamēr mīnusnieks nav atnacis? :D

 5. [Ex] says:

  Un taatad – peedeejie darbi trasee sadariiti, liekie uudenji novadiiti un trase saak piesalt! Sekojam liidzi laika prognoreiz sheit – http://www.foreca.lv/Latvia/Durbe?details=20120304 . Pagaidaam viss norit peec plaana! Sniega nav daudz, bet pietiks :) Tiekaas!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru