Folkreiss/Autokross: Vecpils trase pieņemta, uz starta arī smago auto kross!

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
11.02.2011
13:37

19. februārī Vecpils autotrasē turpināsies LAF Folkreisa un autokrosa Ziemas kausa izcīņa, savukārt par papildu izrādi rūpēsies Latvijas D12 smago automašīnu klases dalībnieki!

LAF komisija trešdien pieņēma jauno Vecpils autotrasi. Speciālisti atzina apli par ļoti interesantu – gan viltīgu, gan vietām ātru. Daudz trases specifikā noteiks laika apstākļi – ja būs sniegs, būs mežonīgi ātrumi. Ja ledus – sportistiem būs pamatīgi jādomā ne tikai ar labo kāju, bet arī galvu, savukārt dubļu gadījumā notikumi var kļūt neprognozējami.

Uz starta tiek gaidīti folkreisa dalībnieki. Jau šobrīd zināms, ka savās mājās debitēs pāris jauni dalībnieki un automašīnas, kaujā pirmo reizi kopš rudens atgriezīsies arī Uldis Maskalāns un Aldis Zvirbulis. Vecpilieši uzaicina arī pārējos braucējus sākt pieteikties un gatavoties interesantai cīņai.

Protams, arī Vecpils posms ir paredzēts kā autokrosa Ziemas kausa ceturtā sacīkste – ļoti iespējams, ka šoziem startējušo sarakstam piepulcēsies arī Kurzemes krosa braucēji. Tā kā autokrosa braucējiem ir labas iespējas formāli glābt seriāla ieskaiti, sešu dalībnieku minimuma savākšana Vecpilī būtu vēlama, lai ziemas sezonas nogali Rīgas posmos varētu pavadīt labā noskaņojumā un cīņā par Ziemas kausu.

Interesanti, ka rīkotāji sacīkstei piesaistījuši arī smago automašīnu D12 klases dalībniekus. Lai gan ziemas trasēs smagā divīzija ilgu laiku nav redzēta, jāatceras, ka savulaik šīs klases Ziemas kausa izcīņas bija pašsaprotama tradīcija un bija viens no spilgtākajiem šoviem autokrosā.

Sacīkstei gatavojas grobiņnieki Aldis Grantiņš, Jānis Polis un Aivars Galbāliņš, savukārt netiek izslēgta iespēja redzēt arī kādu Vidzemes pārstāvi dodamies Kurzemes virzienā.

Vecpils autotrase atrodas Rīgas – Liepājas šosejas 162. kilometrā (pārsimt metru pēc kilometru stabiņa pagrieziens pa labi, pusotrs kilometrs taisni un trase paveras acu priekšā!). Uz šosejas uzkrītoša atzīme ir liels sarkans uzraksts „Autoserviss”.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv