Folkreiss/Autokross: Ziemas cerības zūd, vasara sāksies agrāk!

Viesturs Saukāns  20.02.2014 15:46 11

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

Joprojām netiek oficiāli atcelti marta sākumā paredzētie LAF Folkreisa Ziemas kausa un LAF Krosa komisijas kausa posmi Smiltenē un Valmierā, lai gan laika prognozes šobrīd liek domāt, ka viss jau ir beidzies.

Prognozes liecina, ka šobrīd, laikā līdz 2. martam, kad paredzēts Smiltenes posms, tiek paredzētas trīs naktis ar -1 grādu, bet viss pārējais – plusos. Saprotams, ka šādā situācijā netiek pieļauta varbūtība stāties uz starta. Smiltenes trases šefs Vairis Tralla atzīst, ka viņš īsti neredz iespēju, kā viņa posms varētu notikt. Vairis piebilst, ka, ja vispār ticam brīnumiem, tad vēl par Brenguļu posmu varam palūgties, bet Smiltenes cīņa, visticamāk, jau ir galā.

Arī LAF Krosa komisijas padome trešdien nolēma vēl nogaidīt, tomēr vispārējā gaisotne vēsta, ka Ziemas kauss varētu būt beidzies.

Zināma kompensācija folkreisa braucējiem izveidosies, jo LAF Folkreisa Vasaras kauss, šķiet, tomēr varēs sākties daudz agrāk nekā sākotnēji plānots. Nolemts, ka seriāla pirmais posms notiks 3. maijā Ludzā, jaunā trasē, kura cītīgi darbojas, lai nonāktu Latvijas čempionātā. Sākotnēji šajā datumā bija paredzēts tikai LAF Krosa komisijas kausa posms, taču šobrīd arī folkreisa cīņas dosies Latgales vizītē.

Bez Ludzas posma folkreisa sezona sāktos tikai 29. jūnijā Vecpilī, kas nu kļuvis par otro posmu.

11 responses to “Folkreiss/Autokross: Ziemas cerības zūd, vasara sāksies agrāk!”

 1. Matiss says:

  Kpc nevar starp 1. Un 2. Posmu ielikt velvienu?

  • Viesturs says:

   Nav kur, nav arī īsti kad. Kalendārs ir noslogots vasaras sākumā ar citiem krosa un nekrosa pasākumiem, turklāt neviens no fr rīkotājiem negribēja jūniju.

   • Nr:26 says:

    Kas ir ar Popes trasi?Nevēlēšanās mūs tur redzēt vai papīru būšana.Tā tak arī ir viena no reālām trasēm ?:-)

 2. Nr:26 says:

  Izskatās,ka ir diezgan ātra trase,cik no video var saprast,varētu būt baigi labā.Un man, kas liekas svarīgi,ka ir divas taisnes plus mīnus, kur var iežmiegt pedāli grīdā. :yes: :yes: :yes:

 3. kaspis says:

  nu vizuali man kaa iesaaceejam ne paaraak!

  • [Ex] says:

   Diez vai shii trase arii tagad taada izskataas… noprotu, ka pilnbeidoshanaas darbi rit pilnaa sparaa, ja jau ir doma pretendeet uz LC posmu…

 4. no malas says:

  nu pilnigi garam si trase ne apdzit ne ko bus viena masinu dauzisana,saura in vieni likumi

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru