Folkreiss/Autokross: Ziemas kausā pieci posmi, iespēja pieteikties rīkotājiem!

Viesturs Saukāns  27.09.2012 15:05 7

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

LAF Folkreisa Ziemas kausā un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa pirmajā daļā paredzēti pieci posmi. Pašlaik sacīkstes jau plānotas Brenguļos, Smiltenē un divreiz Vecpils autotrasē.

Piektajam posmam ir kandidāti, tomēr, tā kā neviens iesniegums nav saņemts, uz piekto vietu var pieteikties rīkotāji, kuri ir gatavi uzņemties ziemas sacīkšu rīkošanu. LAF Krosa komisija ir ieinteresēta jaunu rīkotāju piesaistīšanā, tāpēc tie speciālisti, kuru gatavo trases ziemas sezonai, variet pieteikties ideju apspriešanai par LAF sacīkšu aizvadīšanu. Informācija: Inta Ulme (autokross@laf.lv, 29264457) vai Viesturs Saukāns (viesturs.saukans@laf.lv, 26579000)

Ziemas kausa precīzus datumus šobrīd nav iespējams izziņot sakarā ar LAF Rallija komisijas plānu precizēšanu par ziemas ralliju norisi.

7 responses to “Folkreiss/Autokross: Ziemas kausā pieci posmi, iespēja pieteikties rīkotājiem!”

 1. #171 says:

  Rauna city ? ? ? :)

 2. Nr66 says:

  Mēs jau varam pieteikt Rauna, 333, Bikernieki, Bauska un citus, bet vai vini pashi to grib ( ja jau nav pieteikushies ) :)

  • Viesturs says:

   Par to jau arī stāsts – varbūt ir čaļi, kas grib uzrīkot, bet nezina, ka ir šāda iespēja.

   • Nr66 says:

    Kā ir ar zaķusalas trasi, ja nemaldos tur kaut kad saistībā ar LAF tika rīkotas kaut kādas sacensības. Pats Riigas centrs liidz ar to iespējams labi pareklamēt folkreisu kā tādu.

 3. Edissons says:

  Provizorisks 1.posma datums ir zināms?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru