Folkreiss/Autokross: Ziemas kausā pieci posmi, iespēja pieteikties rīkotājiem!

Viesturs Saukāns  27.09.2012 15:05 7

LAF Folkreisa Ziemas kausā un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa pirmajā daļā paredzēti pieci posmi. Pašlaik sacīkstes jau plānotas Brenguļos, Smiltenē un divreiz Vecpils autotrasē.

Piektajam posmam ir kandidāti, tomēr, tā kā neviens iesniegums nav saņemts, uz piekto vietu var pieteikties rīkotāji, kuri ir gatavi uzņemties ziemas sacīkšu rīkošanu. LAF Krosa komisija ir ieinteresēta jaunu rīkotāju piesaistīšanā, tāpēc tie speciālisti, kuru gatavo trases ziemas sezonai, variet pieteikties ideju apspriešanai par LAF sacīkšu aizvadīšanu. Informācija: Inta Ulme (autokross@laf.lv, 29264457) vai Viesturs Saukāns (viesturs.saukans@laf.lv, 26579000)

Ziemas kausa precīzus datumus šobrīd nav iespējams izziņot sakarā ar LAF Rallija komisijas plānu precizēšanu par ziemas ralliju norisi.

 • #171

  Rauna city ? ? ? :)

 • Nr66

  Mēs jau varam pieteikt Rauna, 333, Bikernieki, Bauska un citus, bet vai vini pashi to grib ( ja jau nav pieteikushies ) :)

  • Par to jau arī stāsts – varbūt ir čaļi, kas grib uzrīkot, bet nezina, ka ir šāda iespēja.

   • Nr66

    Kā ir ar zaķusalas trasi, ja nemaldos tur kaut kad saistībā ar LAF tika rīkotas kaut kādas sacensības. Pats Riigas centrs liidz ar to iespējams labi pareklamēt folkreisu kā tādu.

 • Edissons

  Provizorisks 1.posma datums ir zināms?

  • Atkarīgs, 1.kārt, no tā dumā gadalaika niķiem, bet diez vai ātrāk par 12.-13. janvāri. Plus esam rallija datumu gaidībās. :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Spānija, Barselona, 14.04.2018.

Pasaules rallijkrosa čempionāta 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Supercar 1. posms

Eiropas rallijkrosa čempionāta Super 1600 1. posms

Latvijas sportisti:

 

 

x