Folkreiss/Autokross: Ziemas sezonā septiņi posmi

Viesturs Saukāns  27.10.2017 09:59 5

  Autokross, Folkreiss, Ziņas

LAF Folkreisa Ziemas kauss un LAF Krosa komisijas kausa ziemas daļa paredzēta septiņos posmos un plānotais starts ir vēl šajā gadā – 16. decembrī. Protams, realitāti diktēs laika apstākļi un ziemas būšana vai nebūšana.

Septiņi posmi plānoti piecās trasēs – pa diviem posmiem Brenguļos un Vecpilī, pa vienam Pilskalnos, Mūsā un Upesciemā.

Drīzumā tiks publicēti arī seriālu sezonas nolikumi un tehniskie noteikumi. Attiecībā uz tehniku, folkreisā nav paredzētas ievērojamas izmaiņas. Krosa komisijas kausa norise sekos Latvijas autokrosa čempionāta tehnisko noteikumu tendencēm, taču uzdevums ir seriālu saglabāt un veicināt kā jauno braucēju piesaistes un treniņu seriālu. Šim uzstādījumam gan seko jautājums par Open 4500 mašīnu ietekmi uz mazāku klašu braucēju motivāciju startēt, šī tēma vēl diskusijas režīmā (idejas un priekšlikumus variet rakstīt arī komentāros).

LAF Krosa komisijas kausa kalendārs vēl nav pilnīgs, jo nav zināmi vasaras sacensību datumi. Tie kļūs skaidri līdz ar augstāko seriālu precīzu datumu noskaidrošanu.

LAF Folkreisa Ziemas kauss/LAF Krosa komisijas kausa ziemas daļa 2018

16.12. Valmiera, Brenguļu autotrase

07.01. Upesciems, Garkalnes autotrase (rezerve 14.01.)

20.01. Vecpils, Vecpils autotrase

03.02. Valmiera, Brenguļu autotrase (nakts)

10.02. Vidsala, Pilskalnu autotrase

24.02. Vecpils, Vecpils autotrase

03.03. Bauska, Mūsa Raceland

5 responses to “Folkreiss/Autokross: Ziemas sezonā septiņi posmi”

  1. Aivars says:

    Labdien. Vakar ložņājot pa internettīmekļiem atradu Eiropas autokrasa čempionāta kalendāra plakātu un uz tā ieraudzīju, ka otrais posms būs paredzēts Mūsa Racelend. Vai tas tiešām tā būs un atkal Latvijā atgriezīsies lielais Eiropas kross??? Visticamāk jautājums Viesturam ;)

  2. Aivars says:

    Liels paldies par ļoti patīkamo ziņu, būs labs 5dienas vakars ;)

  3. Kristaps says:

    Par LAF KK – man liekas ka vispār pilnpiedziņām t.sk. O2500 nebūtu esošā formāta ietvaros jāstartē kopā ar viena tilta mašīnām. Manuprāt Čempionu kross bija labs piemērs. ja nu tomēr paliek pilnpiedziņas kopējā katlā – tad jāstartē vienmēr no pirmās rindas, bet 2 džokera apļi obligāti, pirmo iebraucot pirmajā aplī.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pievieno komentāru