Folkreiss/Autokross: Ziemas sezonas sākums – 19. janvārī Upesciema trasē!

Viesturs Saukāns  02.01.2013 14:47 2

LAF Folkreisa Ziemas kausa 1. posms un LAF Krosa komisijas autokrosa kausa izcīņas 1. posms paredzēts 19. janvārī Garkalnes pagasta Upesciema autotrasē! Tas nozīmē, ka sportistiem ir pāris nedēļu laika sezonas uzsākšanai un dokumentu sakārtošanai.

Upesciema autotrase LAF folkreisu un autokrosu uzņems pirmo reizi, tāpēc īpašs aicinājums sacīkstei laicīgi pieteikties gan folkreisa, gan autokrosa braucējus, jo jaunais rīkotājs jāatbalsta ar cienījamu dalībnieku sastāvu. Tāpēc tie, kuri vēl šaubās par savu vēlmi, startēt vai nē – metiet šaubas pie malas un tiekamies! Protams, viss atkarīgs no laika apstākļiem, taču tiek solīts, ka janvāra otrajā pusē būšot gan sals, gan sniegs.

Tuvākajā laikā Autocross.lv labajā malā, sadaļā „Aktuāli” tiks publicētas pieteikuma veidlapas un dalībnieku saraksti. Sportisti, nāciet palīgā piepulcināt daudzsološu rīkotāju!

Trases atrašanās vieta šeit

  • jjjjuris

    ojee! priecee gan ģeogrāfija, gan personālijas

  • Lai tik sniedzinjsh un ledinjsh buutu…. :)

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Smiltene, Tepera trase, 26. augusts Latvijas autokrosa čempionāta un kausa 4. posms /2000 Super, Open 2500, VAZ Klasika, B600, Mini. Open 4500./ Baltijas autokrosa kausa 4. posms /D12, B6000/ Nolikums Pieteikums Dalībnieki (75) Reģistrācija parkā