Rallijkross: Vilkičos četri latvieši

admin admin
16.07.2010
12:18
FOTO: Autocross.lv

NEZ rallijkrosa čempionāta otrajā posmā Vilkiču trasē Lietuvā šajā nedēļas nogalē cīnīsies četri Latvijas sportisti. NEZ 2000 uz starta stāsies Mārtiņš Porietis, Māris Ločmelis un Uģis Pauriņš, bet NEZ Open startēs Ilgonis Krūmiņš.
Dienas nagla, neapšaubāmi, būs NEZ 2000 klase, kurā uz starta ir liela daļa spēcīgāko Latvijas sportistu, kā arī vairāki spēcīgi lietuvieši. Taču desmit sportistu pulkā atrodams arī čeha Romāna Častorala vārds – Eiropas rallijkrosā titulētā sportista starts ar Opel Astra automašīnu sola interesantu spēku salīdzināšanu.
Arī NEZ 1600 klasē labs sastāvs, lai gan pieteikušies tikai seši dalībnieki. Četriem lietuviešiem, kuru vidū arī Eiropas čempionāta šīs sezonas debitants Vaids Navicks, piepulcējies spēcīgais igaunis Stens Oja un norvēģis Ribins Bake Andresens. No lietuviešiem spēcīgi būs arī Vains Žulis un Jons Montvids.
Lietuvas rīkotājiem izdevies savākt atzīstamu dalībnieku sastāvu arī NEZ 4WD klasē. Jau zināmajiem Kazimieram Gudžjūnam un Vitaljum Plastininam piepulcēti divi poļi, lietuvietis Kestutis Gilis ar Subaru un norvēģiete Kamila Antonsena.

NEZ Open klasē lielais trijnieks – Krūmiņam pretī stāsies jau Igaunijas posmā startējušie norvēģis Ola Froshaugs un soms Jouko Kallio. Viņiem piepulcināti četri mājinieki ar klasiskās piedziņas VAZ automašīnām.
Šodien paredzēti treniņi un pirmā kvalifikācija, rīt – izšķirošie notikumi.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv