Juniori: Beļakovs un Priednieks treniņsacīkstē Somijā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
09.08.2014
17:26

Kārtējo Somijas kroskartu čempionāta posmu aizvadīja Ingus Beļakovs, kuram treniņa nolūkā pievienojās arī komandas biedrs Marko Priednieks. Abi kvalificējās finālam, bet augstāko rezultātu sasniedza Beļakovs, gūstot ceturto vietu.

13 dalībnieku konkurencē CK 125 klasē pirmo kvalifikāciju Beļakovs noslēdza trešajā vietā, bet Priednieks guva septīto pozīciju. Otrajā kvalifikācijā Ingum neizdevās starts, kā rezultātā daudz laika zaudēts, cīnoties ar vājākiem braucējiem. Rezultātā braucienā otrā vieta, bet sērijā – trešais rezultāts. Marko starts izdevās lielisks, taču vairākas kļūdas trasē nobīdīja Priednieku uz ceturto vietu braucienā un astoto pozīciju pēc divām sērijām.

Trešajā braucienā Beļakovam izdodas lielisks starts, bet brauciena gaitā sīvā cīņā Ingus guva otro vietu. Pēc trim braucieniem Ingus finālam kvalificējās trešajā vietā. Arī Priedniekam fināls – no septītās starta vietas. Trešajā kvalifikācijā Marko nedaudz nogulēja startu, kas nozīmēja pamatīgas cīņas brauciena gaitā. Līdz ar kroskarta vadāmības problēmām ceturtā vieta braucienā, taču finālam ar to pietika.

Finālā Beļakovs no latviešiem guva augstāko rezultātu – ceturto vietu. Tas gan ir neliels sarūgtinājums, jo fināla startā Ingum nepadevās starts, kā rezultātā tikt uz pjedestāla neizdevās.

Jāpiebilst, ka abi latviešu juniori devušies uz Somiju treniņu nolūkos, lai pēc mēneša aizvadītu pēdējo NEZ kroskartu čempionāta sacīksti. Tiesa, situācija NEZ čempionātā mūsu braucējiem (arī Dāvim Tobiasam CK 650 klasē) ir sarežģīta, jo pirms nedēļas neveiksmīgs izrādījās trešais seriāla posms Norvēģijā. Toreiz Priednieka cīņa beidzās ar ceturto vietu D finālā, Beļakovs pēc sadursmes palika trešais C finālā, bet Tobiass guva trešo vietu savas klases B finālā.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv