Juniori: Dāvis Tobiass uzvar kroskartu posmā Norvēģijā

Viesturs Saukāns Galvenais redaktors
29.08.2011
10:39

(LAF ziņojums medijiem) Latvijas jaunais autosportists Dāvis Tobiass izcīnīja uzvaru 24 dalībnieku konkurencē NEZ Ziemeļeiropas CK 125 klases kroskartu čempionātā. Šī seriāla trešais posms norisinājās Norvēģijā, Soleras trasē. Pēc šī panākuma posmu pirms NEZ kroskartu čempionāta beigām Tobiass palielinājis pārsvaru kopvērtējuma līderpozīcijā.

Dāvis Tobiass – VK 125 kroskartu klases divkārtējs Latvijas vicečempions 2009. un 2010. gadā – šogad aizvada startus četru posmu NEZ kroskartu čempionātā. Pēc uzvaras pirmajā posmā Rīgā sekoja septītā vieta Zviedrijas posmā un vēl viens panākums aizvadītajā nedēļas nogalē Norvēģijā. Čempionāta pēdējais posms notiks septembra vidū Dānijā, Nisumas trasē.

Norvēģijā Tobiass 24 dalībnieku konkurencē kvalificējās A finālam un startēja tajā no sestās vietas. Izcils fināla brauciens ļāva apsteigt visus konkurentus un izcīnīt uzvaru. Ar divām uzvarām un vienu septīto vietu uz Dānijas posmu Tobiass dosies kā NEZ kroskartu CK 125 čempionāta līderis.

Norvēģijas sacīkstē startēja arī cits Latvijas pārstāvis Ingus Beļakovs – šīs sezonas kroskartu klases debitantam gan sacīkste neizdevās veiksmīga, tomēr no kartinga uz kroskartiem pārnākušais Beļakovs progresē ar katru nākamo sacīksti. Ingum šī bija tikai ceturtā cīņa kroskartos.

Dalies ar šo ziņu
Seko Autocross.lv sociālajos tīklos
Facebook

Autocross.lv

Instagram

Autocross.lv

Twitter

@autocrosslv

Draugiem

AutocrossLv

WhatsApp

+37126579000

Telegram

t.me/autocrosslv